سیل و آبگرفتگی در 8 استان جنوبی کشور/ امدادرسانی به 5300 حادثه دیده

سیل و آبگرفتگی در 8 استان جنوبی کشور/ امدادرسانی به 5300 حادثه دیده

امدادگران جمعیت هلال احمر در سیل و آبگرفتگی 2 روز گذشته در 8 استان جنوبی کشور، به 5300 نفر امدادرسانی کردند.

به گزارش دانش نامه به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمودی رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر، گفت: از 27 فروردین تا ساعت 7 صبح امروز 30 فروردین، استان های بوشهر، خراسان رضوی و جنوبی، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، هرمزگان و یزد دچار سیل و آبگرفتگی شده و به دریافت خدمات امدادی نیاز پیدا کردند.

وی ادامه داد: در این مدت با انجام 75 مورد عملیات امدادی، به 5293 نفر امدادرسانی شد، 663 نفر اسکان اضطراری یافتند و 132 نفر نیز به مناطق امن منتقل شدند.

محمودی با اشاره به این که 219 تیم عملیاتی شامل 819 امدادگر در عملیات امداد در سیل و آبگرفتگی مناطق جنوبی کشور مشارکت داشتند، افزود: با همکاری و تلاش امدادگران، تخلیه آب از 58 واحد مسکونی انجام و 3 اردوگاه اسکان اضطراری نیز در شهرستان جاسک با 80 دستگاه چادر، برای اسکان افراد متاثر از سیل، برپا شد.

پایان خبر دانش نامه

سیل و آبگرفتگی در 8 استان جنوبی کشور/ امدادرسانی به 5300 حادثه دیده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیل و آبگرفتگی در 8 استان جنوبی کشور/ امدادرسانی به 5300 حادثه دیده" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیل و آبگرفتگی در 8 استان جنوبی کشور/ امدادرسانی به 5300 حادثه دیده"، کلیک کنید.