اوج‌گیری قیمت‌ سکه و طلا در بازار

اوج‌گیری قیمت‌ سکه و طلا در بازار

هر سکه تمام طرح جدید امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ در بازار طلای تهران با ۶۸۷ هزار تومان افزایش نسبت به قیمت پایانی روز کاری گذشته به قیمت ۴۰ میلیون و ۷۹۴ هزار تومان معامله شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید تا لحظه درج این خبر در معاملات امروز یکشنبه (۳ تیر) در بازار طلای تهران نسبت به روز کاری گذشته، ۶۸۷ هزار تومان افزایش یافت و به قیمت ۴۰ میلیون و ۷۹۴ هزار تومان داد و ستد شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش ۳۶۵ هزار تومانی نسبت به قیمت روز کاری گذشته، ۳۷ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان معامله شد.

امروز نیم سکه با افزایش قیمت ۲۵۰ هزار تومانی، ۲۲ میلیون و ۸۵۰ تومان قیمت خورد؛ ربع سکه نیز ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی نیز بدون تغییر نسبت به روز کاری گذشته، ۷ میلیون تومان دادوستد شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار طلای تهران در مقایسه با روز گذشته با افزایش ۲۰ هزار تومانی، سه میلیون و ۳۸۶ هزار تومان معامله شد.

امروز بهای هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با بدون تغییر قیمت ۲ هزار و ۳۲۱ دلار بود.

اوج‌گیری قیمت‌ سکه و طلا در بازار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوج‌گیری قیمت‌ سکه و طلا در بازار" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوج‌گیری قیمت‌ سکه و طلا در بازار"، کلیک کنید.