98 درصد نیازهای صنعت گاز تولید داخلی است

98 درصد نیازهای صنعت گاز تولید داخلی است

دانش نامه/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه بیش از 98 درصد نیازهای صنعت گاز در داخل تولید می شود، گفت: این موضوع در تمام عرصه ها وجود داشته و صنعت نفت یک الگو در کشور است.

مجید چگینی ظهر امروز 19 بهمن ماه در حاشیه بازدید از رویداد ملی روایت پیشرفت که در محل دایمی نمایشگاه های آستان قدس رضوی مشهد مقدس در حال برگزاری است، اظهار کرد: این رویداد، نمایشگاه اقتدار ملت بزرگ ایران است که به واسطه جانفشانی شهدا به دست آمده و تمام افرادی که برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی زحمت کشیدند در این دستاوردها سهیم هستند.

وی افزود: کشور هر روز مسیر پیشرفت و بالندگی را طی می کند. مردم ایران شایسته ترین مردم بوده و لیاقت اقتدار و خدمت را دارند.

مدیرعامل شرکت گاز ایران تصریح کرد: در صنعت نفت و گاز اقدامات بسیار بزرگی انجام شده و زحمات تمام افراد پس از انقلاب موجب شده که این صنعت امروز به خود متکی باشد.

چگینی خاطرنشان کرد: مراکز دانشگاهی، شرکت های دانش بنیان، سازندگان داخلی و پارک های علم و فناوری در تلاش هستند که این کشور را با تمام ارزش هایی که دارد به اوج برسانند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 98 درصد نیازهای صنعت گاز در داخل تولید می شود، عنوان کرد: این موضوع در تمام عرصه ها  وجود داشته و صنعت نفت یک الگو در کشور است.

مدیرعامل شرکت گاز ایران اضافه کرد: اگر نگاه منصفانه ای به دستاوردهای انقلاب اسلامی داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که واقعا در نزدیکی قله قرار داریم.

چگینی با اشاره به اینکه دستاوردهای امروز به دلیل دغدغه مندی مقام معظم رهبری بوده است، اظهار کرد: افتخار ما این است که رهبری داریم که در تمام ابعاد پیشرو هستند و امیدواریم سایه پرمهر ایشان همواره بر سر ملت اسلامی باشد.

وی اضافه کرد: بخش کوچکی از دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در رویداد ملی روایت پیشرفت به نمایش گذاشته شده است.

معاون وزیر نفت تصریح کرد: پیش از انقلاب اسلامی رشدهای حوزه نفت و گاز کمتر از یک درصد بود اما امروز توانسته ایم رتبه نخست پوشش گازرسانی در دنیا را کسب کنیم.

پایان پیام

98 درصد نیازهای صنعت گاز تولید داخلی است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "98 درصد نیازهای صنعت گاز تولید داخلی است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "98 درصد نیازهای صنعت گاز تولید داخلی است"، کلیک کنید.