4 هزار انشعاب غیر مجاز آب در لرستان شناسایی شد

4 هزار انشعاب غیر مجاز آب در لرستان شناسایی شد

به گزارش دانش نامه لرستان، یاسر اکبریان در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به فعالیت گروه رصد و پایش شرکت آب و فاضلاب در تمام نقاط استان گفت : با فعالیت شبانه روزی گروه رصد و پایش بخش مشترکین ظرف 4 ماه حدود 4 هزار انشعاب غیر مجاز شناسایی شد.

به گفته وی پس از شناسایی انشعاب های غیر مجاز روند تبدیل آنها به انشعاب مجاز آغاز شد.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان بیشترین انشعاب غیر مجاز را بخش مرکزی شهرستان خرم آباد عنوان کرد و گفت: امیدواریم با شناسایی انشعاب های غیر مجاز گام اساسی در راستای حذف این انشعاب ها برداریم.

اکبریان با اشاره به اینکه انشعاب غیر مجاز نه تنها تضیبع حقوق دیگران است، بیان کرد: استفاده از انشعاب های غیر مجاز شبکه آب استان را دچار اختلال می کند و مشکلاتی در زمینه میزان مصرف و تولید آب به وجود می آورد.وی با بیان اینکه شهروندان می توانند انشعاب های غیر مجاز آب را از طریق سامانه 122 به شرکت آب و فاضلاب اطلاع دهند، خاطر نشان کرد: نکته مهم رعایت اصول نگهداری افرادی است که انشعاب های غیر مجاز را گزارش می دهند.

46

4 هزار انشعاب غیر مجاز آب در لرستان شناسایی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 هزار انشعاب غیر مجاز آب در لرستان شناسایی شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 هزار انشعاب غیر مجاز آب در لرستان شناسایی شد"، کلیک کنید.