3 هزار بسته گوشت نذر قربانی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

3 هزار بسته گوشت نذر قربانی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانش نامه، جاسم محمدی فارسانی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران، با تبریک فرا رسیدن ماه ذی الحجه و عید سعید قربان بیان کرد: در راستای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با همکاری مرکز نیکوکاری سمت خدا (تهران) 3 هزار بسته گوشت نذری (بسته های یک و نیم کیلوگرم) تهیه و میان نیازمندان استان توزیع شد.

وی افزود: هزینه تهیه این بسته های نذری 3 میلیارد و 600 میلیون تومان برآورد شده که با اولویت خانواده های پرجمعیت و ساکن مناطق محروم توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به فرا رسیدن عید سعید قربان ادامه داد: شماره گیری کد دستوری #038*8877*، مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir و شماره کارت بانک ملی 0412 500399796037 برای واریز نذورات مردم استان در نظر گرفته شده است.

محمدی با اشاره به فعالیت پایگاه های نذر قربانی در سراسر استان خاطرنشان کرد: همچنین در روز عید سعید قربان 19 اداره کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری آماده دریافت نذورات مردم نیکوکار و نوعدوست هستند.

3 هزار بسته گوشت نذر قربانی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3 هزار بسته گوشت نذر قربانی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3 هزار بسته گوشت نذر قربانی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.