2 هزار نفر در پاپوآ گینه نو زیر خاک مدفون شدند

2 هزار نفر در پاپوآ گینه نو زیر خاک مدفون شدند

دولت پاپوآ گینه نو اعلام کرد که در نتیجه رانش عظیم زمین در این کشور که روز جمعه رخ داد بیش از 2 هزار نفر زیر خاک مدفون شده اند.

گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، مناطق آسیب دیده بر اثر رانش زمین در ارتفاعات استان انگا، در شمال کشور جزیره ای پاپوآ گینه نو در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارند.

دفتر مدیریت بحران پاپوآ گینه نو در نامه ای به سازمان ملل متحد نوشت شرایط در این کشور جزیره ای همچنان «بی ثبات» است و رانش زمین ادامه دارد به گونه ای که عملیات امداد و نجات را با خطر روبرو کرده است.

2 هزار نفر در پاپوآ گینه نو زیر خاک مدفون شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 هزار نفر در پاپوآ گینه نو زیر خاک مدفون شدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 هزار نفر در پاپوآ گینه نو زیر خاک مدفون شدند"، کلیک کنید.