15 هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه دار شدند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

15 هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه دار شدند - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

سید مصطفی انوری در گفت وگو با خبرنگار دانش نامه اظهار کرد: در حال حاضر 122 هزار و 947 خانوار تحت پوشش این نهاد هستند که سرپرستی 69 هزار و 683 خانوار بر عهده زنان است.

وی با اشاره به جمعیت 56 درصدی زنان سرپرست خانوار تحت حمایت، ادامه داد: از این تعداد 15 هزار و 102 خانوار در منازل استیجاری سکونت دارند و با دغدغه تامین مسکن، زندگی سختی را می گذرانند.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به دستورالعمل های پذیرش گروه هایی که شرایط استحقاق خدمات مسکن را دارند، افزود: خانوارهای با بعد 2 نفر به بالا و مددجویانی که بیش از یکسال سابقه حمایتی داشته باشند مشمول خدمات مسکن در احداث و خرید خواهند شد.

وی زنان سرپرست خانوار تحت حمایت را به لحاظ جغرافیای محل سکونت به دو دسته تقسیم کرد و گفت: تعداد 14 هزار و 379 خانوار با سرپرستی زنان در شهرهای استان و 723 خانوار در روستاها به سر می برند و در تلاش هستیم برای تامین مسکن و ایجاد آرامش این قشر با مساعدت خیران در طول سال اقدامات موثری انجام دهیم.

15 هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه دار شدند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "15 هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه دار شدند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "15 هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه دار شدند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.