یک فراخوان سینمایی برای بدرقه «شهدای خدمت»

یک فراخوان سینمایی برای بدرقه «شهدای خدمت»

انجمن سینمای جوانان ایران همزمان با برگزاری آیین بدرقه پیکر شهید سیدابراهیم رییسی و دیگر شهدای خدمت، برای رویداد «عطر خدمت» در قالب عکس و فیلم کوتاه فراخوان داد.

به گزارش دانش نامه به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، همزمان با بدرقه ملی شهیدان خدمت، هنرمندان علاقه مند می توانند روایت تصویری خود از این آیین را در قالب فیلم کوتاه و عکس، ثبت و به رویداد «عطر خدمت» که به همت انجمن سینمای جوانان ایران و در سراسر کشور برگزار می شود، ارسال کنند.

متن فراخوان این رویداد به شرح زیر است:

پاداش یک عمر مجاهدت و خدمت به مردم شریف ایران چیزی جز شهادت نیست.

همزمان با برگزاری آیین بدرقه پیکر شهدای خدمت؛ شهید سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور محترم و دیگر همراهان خدومشان، انجمن سینمای جوانان ایران برای ثبت لحظات این بدرقه ملی، فراخوان رویداد «عطر خدمت» را منتشر کرد.

علاقه مندان به مشارکت در این رویداد می توانند آثار خود را در قالب عکس و فیلم های کوتاه 100 ثانیه ای تولید و به دبیرخانه ارسال کنند. آثار ارسالی پس از فرآیند داوری در سراسر کشور به نمایش گذاشته خواهند شد.

محتوای تولید آثار در رویداد «عطر خدمت» محدود به فرآیند برگزاری آیین تشییع شهدای خدمت در شهرهای تبریز، قم، مشهد و تهران نیست و تمامی هنرمندان در اقصی نقاط ایران می توانند در راستای ثبت حس و حال مردمی، در راستای بدرقه ملی این شهیدان اقدام به تولید و ارسال اثر کنند.

شرکت همه فیلم سازان، هنرمندان، نهادها، سازمان های دولتی و فعالان بخش خصوصی در این رویداد آزاد و ثبت نام و بارگذاری آثار در جشنواره تنها به شیوه اینترنتی امکان پذیر است.

جوایز این رویداد به شرح زیر به برگزیدگان اهدا خواهد شد؛

اثر برگزیده در بخش «فیلم 100 ثانیه» لوح افتخار به همراه 200 میلیون ریال جایزه نقدی
اثر برگزیده اول در بخش «عکس» لوح افتخار به همراه 100 میلیون ریال جایزه نقدی
اثر برگزیده دوم در بخش «عکس» لوح افتخار به همراه 50 میلیون ریال جایزه نقدی
اثر برگزیده سوم در بخش «عکس» لوح افتخار به همراه 30 میلیون ریال جایزه نقدی

متقاضیان برای شرکت در رویداد «عطر خدمت» می توانند با مراجعه به سایت رسمی انجمن سینمای جوانان ایران  فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و فایل آثار خود را بارگذاری کنند.

موعد نهایی جمع آوری آثار جمعه 15 خردادماه خواهد بود.

نشانی دبیرخانه: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان نوزدهم، شماره 20، دبیرخانه شصت و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان- مشهد.

سایت ثبت نام www.iycs.ir / تلفن: 86087603 – 86084851

پایان خبر دانش نامه

یک فراخوان سینمایی برای بدرقه «شهدای خدمت»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک فراخوان سینمایی برای بدرقه «شهدای خدمت»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک فراخوان سینمایی برای بدرقه «شهدای خدمت»"، کلیک کنید.