گفت‌وگوی تلفنی بشار اسد و السیسی

گفت‌وگوی تلفنی بشار اسد و السیسی

رئیس جمهور سوریه امروز (شنبه) در تماسی تلفنی با همتای مصری خود درباره روابط میان ۲ کشور گفت‌وگو کرد.

به گزارش دانش نامه، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در این باره گزارش داد که «بشار اسد» رئیس جمهور این کشور در این تماس تلفنی سالروز انقلاب ژوئیه مصر و پیروزی ملت این کشور بر افراطگرایی را به «عبدالفتاح السیسی» همتای مصری خود تبریک گفت.

بشار اسد گفت: انقلاب ۳۰ ژوئن، مصر را به مکان طبیعی خود بازگرداند؛ جایگاهی که بیانگر فرهنگ، ارزش‌ها و مفاهیم ملت مصر است.

وی تاکید کرد: اگر منطقه در دام افراط گرایی و تندرویی که برای آن در نظر گرفته شده بود، افتاده بود، ساخت دوباره این منطقه دشوار بود و ایستادن ملت‌های سوریه و مصر در برابر افراط گرایی در حفاظت از همه کشورها و مردم منطقه سهیم بودند.

طبق این گزارش، بشار اسد و السیسی همچنین سال نو هجری قمری را تبریک گفتند و برای مردم منطقه و جهان صلح و امنیت آرزو کردند.

پایان خبر دانش نامه

گفت‌وگوی تلفنی بشار اسد و السیسی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفت‌وگوی تلفنی بشار اسد و السیسی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفت‌وگوی تلفنی بشار اسد و السیسی"، کلیک کنید.