گزافه‌گویی جدید لیبرمن علیه ایران

گزافه‌گویی جدید لیبرمن علیه ایران

به گزارش دانش نامه، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در گزافه‌گویی‌ای تازه علیه کشورمان مطرح کرد.

آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه اسبق رژیم صهیونیستی و رهبر حزب «اسرائیل خانه ما» در اظهاراتی یاوه گویانه و تهدیدآمیز بار دیگر مقامات کشورمان را به استفاده از سلاح هسته‌ای علیه تأسیسات هسته‌ای کشورمان تهدید کرد.

به گزارش دانش نامه؛ در شرایطی که رژیم صهیونیستی در باتلاق جنگ غزه فرو رفته و روز به روز دامنه بحران داخلی و اعتراضات خانواده اسرای صهیونیستی نزد مقاومت در غزه علیه کابینه فاسد اشغالگران در زبونی و استیصال در برابر مقاومت در غزه و منطقه غرب آسیا شدت یافته است، وزیر جنگ پیشین اشغالگران در گفت‌وگو با کانال ۱۲ عبری به سران این رژیم در اظهاراتی مضحک توصیه کرد که وقت آن فرا رسیده که به ابهام پایان دهیم و با ایران مقابله مستقیم کنیم.»

لیبرمان در گفت‌وگو با رسانه عبری ضمن اشاره به پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران مدعی شد ما با ابزارهای متعارف برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نخواهیم کرد.

وزیر تندرو صهیونیستی دو روز پیش در سخنانی یاوه گویانه گفته بود که «اسرائیل گزینه‌ای جز حمله مستقیم به ایران ندارد.»

گفتنی است که «کمال خرازی» رئیس شورای راهبردی سیاست خارجی روز گذشته (سه شنبه) در مصاحبه‌ای در خصوص هرگونه ماجراجویی رژیم اشغالگر در لبنان هشدار داد و گفت که حمله گسترده به لبنان به یک جنگ فراگیر منطقه‌ای منجر خواهد شد. خرازی به روزنامه فایننشال تایمز گفت که جمهوری اسلامی ایران علاقه‌ای به جنگ منطقه‌ای ندارد، اما اگر اسرائیل به لبنان حمله کند، تهران و «محور مقاومت» از لبنانی‌ها و جنبش حزب‌الله با تمامی امکانات و ابزارها حمایت خواهند کرد. او همچنین از دولت آمریکا خواست تا برای جلوگیری از تشدید تنش به اسرائیل فشار بیاورد و گفت که گسترش جنگ در منطقه به نفع هیچ طرفی از جمله ایران و آمریکا نیست.

310310

گزافه‌گویی جدید لیبرمن علیه ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گزافه‌گویی جدید لیبرمن علیه ایران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گزافه‌گویی جدید لیبرمن علیه ایران"، کلیک کنید.