کشف 27 قبضه سلاح شکاری در مجاورت پارک ملی بوجاق

کشف 27 قبضه سلاح شکاری در مجاورت پارک ملی بوجاق

دانش نامه/گیلان رییس اداره پارک ملی خشکی – دریایی بوجاق با اشاره به کشف 27 قبضه سلاح شکاری در مجاورت پارک ملی بوجاق، گفت: محیط بانان در منطقه حضور دارند و اجازه نمی دهند شکارچیان و متخلفان به پارک ملی دسترسی پیدا کنند.

احسان باقری پور در گفت وگو با دانش نامه در خصوص شکار غیرمجاز در محدوده پارک ملی بوجاق، اظهار کرد: در مناطق چهارگانه سازمان محیط زیست هرگونه شکار و صید ممنوع است و پارک ملی بوجاق به دلیل اینکه در منطقه حفاظت بالای سازمان قرار دارد، هرگونه شکار و صید در این پارک ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه پارک ملی بوجاق شکار و صید وجود ندارد، افزود: در مجاورت و حاشیه پارک ملی کشفیات و سلاح های شکار غیر مجاز توسط همکاران محیط بان کشف و ضبط می شود.

رییس اداره پارک ملی بوجاق با اشاره به گشت، کنترل و نظارت محیط بانان به صورت شبانه روزی در حاشیه پارک ملی، گفت: محیط بانان در منطقه حضور دارند و اجازه نمی دهند شکارچیان به پارک ملی دسترسی پیدا کنند.

باقری پور با بیان اینکه تنها امسال دو مورد شکار غیرمجاز در داخل پارک ملی مشاهده شد، خاطر نشان کرد: بلافاصله محیط بانان وارد عمل شده و دو قبضه سلاح شکاری، یکی در غرب و دیگری در شرق رودخانه سفیدرود بود ضبط و با متخلفان برخورد قانونی انجام شد.

باقری پور درباره کشفیات محیط بانان در مجاورت و خارج از پارک ملی بوجاق، تصریح کرد: در حدود 27 قبضه سلاح غیر مجاز در حاشیه و مجاورت پارک ملی بوجاق کشف و ضبط شد و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.

رییس اداره پارک ملی خشکی – دریایی بوجاق تاکید کرد:محیط بانان اجازه ورود به پارک ملی را به شکارچیان و متخلفان نمی دهند و در اسرع وقت با متخلفان برخورد می کنند.

پایان خبر دانش نامه

کشف 27 قبضه سلاح شکاری در مجاورت پارک ملی بوجاق

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 27 قبضه سلاح شکاری در مجاورت پارک ملی بوجاق" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 27 قبضه سلاح شکاری در مجاورت پارک ملی بوجاق"، کلیک کنید.