کری قلعه نویی با مشاور تاج پیش چشم بازیکنان – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

کری قلعه نویی با مشاور تاج پیش چشم بازیکنان - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اعزامی دانش نامه به قطر، آخرین جلسه تمرین تیم ملی ایران قبل از بازی با قطر از ساعت 16:30 امروز به وقت محلی در چمن کمپ الریان برگزار شد.

* آندو تیموریان همچون تمام جلسات تمرینی قبل از ورود بازیکنان با حمید مطهری و رحمان رضایی کل کل فوتبالی داشت و خودش را برنده هر چالشی با توپ های تمرینی معرفی می کرد.

* امیر قلعه نویی پس از ورود به محل تمرین یا محمود اسلامیان مشاور مهدی تاج کری فوتبالی راه انداخت. او برنده چالش شوت دقیق روی خط فرضی شد. سامان قدوس، محمدحسین کنعانی زادگان و علی قلی زاده نیز در این مسابقه شرکت کردند.

* عبدالله ویسی، سرمربی سابق صنعت نفت و هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون نیز در این تمرین شرکت کردند.

* با سوت امیر قلعه نویی تمام اعضای تیم دور او حلقه زند تا شنونده صحبت هایش شوند.

* تعداد زیادی از خبرنگاران خارجی از کشورهایی همچون چین، ژاپن، کره جنوبی، قطر و ازبکستان در محل تمرین حضور داشتند.

* بازیکنان در اولین بخش کارهای تاکتیکی خود به 3 گروه تقسیم شده و به بازی آقا وسط پرداختند.

* تصادف شدید دو خودرو در نزدیکی ورزشگاه محل برگزاری بازی امروز کره جنوبی و اردن ترافیک شدید را در خیابان های اطراف محل تمرین ایجاد کرده بود.

دیدار تیم های ملی ایران و قطر ساعت 18:30 فردا چهارشنبه در ورزشگاه الثمامه دوحه برگزار می شود.

کری قلعه نویی با مشاور تاج پیش چشم بازیکنان – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کری قلعه نویی با مشاور تاج پیش چشم بازیکنان – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کری قلعه نویی با مشاور تاج پیش چشم بازیکنان – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.