پل طبیعت قرمز می شود – دانش نامه

پل طبیعت قرمز می شود - دانش نامه

پل طبیعت به مناسبت روز جهانی هموفیلی و برای آگاهی بخشی درباره هموفیلی، همگام با سایر اِلمان های شهری دنیا به رنگ قرمز در می آید.

به گزارش دانش نامه، 17 آوریل روز جهانی آگاهی از بیماری هموفیلی و سایر اختلالات خونریزی است و گروه هایی که درگیر اختلالات خونریزی هستند، گردهم جمع می شوند تا ضمن افزایش آگاهی در این زمینه به مراقبت های عمومی نیز توجه کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد، همزمان با روز جهانی آگاهی از بیماری هموفیلی، نمادهای سمبلیک و شهری در سراسر جهان به رنگ قرمز درمی آیند تا توجه افکار عمومی را نسبت به این بیماری جلب کنند. پل طبیعت نیز در راستای ادای مسیولیت اجتماعی با این حرکت بین المللی امشب (سه شنبه 28 فروردین) همگام می شود.

پایان خبر دانش نامه

پل طبیعت قرمز می شود – دانش نامه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پل طبیعت قرمز می شود – دانش نامه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پل طبیعت قرمز می شود – دانش نامه"، کلیک کنید.