پروژه های عمرانی شهرستان دشتی شتاب می گیرد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

پروژه های عمرانی شهرستان دشتی شتاب می گیرد - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانش نامه، هادی رستمیان صبح یکشنبه در بازدید از روند پروژه های عمرانی شهرستان دشتی اظهار کرد: استخر دانش آموزی شهر خورموج که از مطالبات 15 ساله دانش آموزان و فرهنگیان می باشد باید سریعاً فعال شود.

وی افزود: دشتی در حوزه پروژه های مسکن در سطح استان پیشتاز است و روند کار مطلوب می باشد و در حال حاضر نیز 60 واحد آماده بهره برداری است.

رستمیان تصریح کرد: پروژه های حوزه راه علیرغم تامین اعتبار ولی رضایت بخش نیست و باید شتاب بیشتری به خود بگیرد و این موضوع با جدیت دنبال می شود.

پروژه های عمرانی شهرستان دشتی شتاب می گیرد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروژه های عمرانی شهرستان دشتی شتاب می گیرد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروژه های عمرانی شهرستان دشتی شتاب می گیرد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.