«پرواز اردی‌بهشت» امشب روی آنتن شبکه افق

«پرواز اردی‌بهشت» امشب روی آنتن شبکه افق

مستند «پرواز اردی‌بهشت» تولید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی دوشنبه ۱۱ تیرماه از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، مستند «پرواز اردی‌بهشت» توسط گروهی از مستندسازان و به همت  مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی ساخته شده و بخش‌های مختلفی از حیات سیاسی شهید آیت الله ابراهیم رئیسی در آن مرور می‌شود.

تصویربرداری این مستند، بلافاصله پس از شهادت رئیس جمهور آغاز  و «پرواز اردی‌بهشت» برای چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی آماده نمایش شد.

«پرواز اردی‌بهشت» پنجشنبه گذشته هفتم تیرماه به مناسبت چهلمین روز شهادت، آیت الله رئیسی و هیات همراه در سینما‌های سراسر کشور به صورت رایگان اکران شد. این مستند  ۴۰ دقیقه‌ای، امشب ساعت ۲۲ از شبکه افق پخش می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند تکرار این مستند را فردا سه شنبه ساعت ۱۴:۳۰ تماشا کنند.

«پرواز اردی‌بهشت» امشب روی آنتن شبکه افق

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«پرواز اردی‌بهشت» امشب روی آنتن شبکه افق" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«پرواز اردی‌بهشت» امشب روی آنتن شبکه افق"، کلیک کنید.