پایان محدودیت های ترافیکی در تهران

پایان محدودیت های ترافیکی در تهران

به گزارش دانش نامه؛سرهنگ فیروز کشیر با بیان اینکه پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ویژه ای را برای برگزاری مراسم تشییع شهید آیت الله رییسی و همراهان ایشان در تهران اتخاذ کرده بود،گفت: این تمهیدات طی دو مرحله از ساعت 24 شب گذشته و ساعت چهار صبح امروز به اجرا درآمد و در جریان آن محدودیت های ترافیکی در سه حلقه از محدوده میدان فردوسی تا بعد از میدان آزادی اجرا شد.

دانش نامه در خبری نوشت:وی با اشاره به حضور مردم در این مراسم، ادامه داد: همانطور که پیشتر اعلام شده بود، پلیس راهنمایی و رانندگی تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت در محل حضور داشت و در حال حاضر نیز با پایان مراسم تشییع محدودیت های ترافیکی مذکور برداشته شده و در تردد در تمامی معابر به شکل روان در حال انجام است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران با بیان اینکه صدها تن از ماموران پلیس راهور تهران بزرگ از شب گذشته تا کنون برای اجرای این ماموریت در آماده باش کامل قرار داشتند،گفت: خوشبختانه همکاری خوبی میان مردم و ماموران پلیس وجود داشت که لازم است برای آن از مردم عزیز قدردانی کنم.

233217

پایان محدودیت های ترافیکی در تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان محدودیت های ترافیکی در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان محدودیت های ترافیکی در تهران"، کلیک کنید.