پایان فرار 2 ساله عامل یک جنایت در محله دربند تهران/ قتل در تهران دستگیری در قشم

پایان فرار 2 ساله عامل یک جنایت در محله دربند تهران/ قتل در تهران دستگیری در قشم

به گزارش دانش نامه، رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: مرد جوانی که به خاطر فحاشی در محله دربند مرتکب قتل شده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از گذشت دو سال در قشم بازداشت شد.

ایلنا در خبری نوشت: سردار علی ولی پور گودرزی، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح جزییات این خبر گفت: بامداد جمعه 28 مردادماه 1401، درگیری مرگبار 2 مرد جوان در خیابانی در محله دربند تهران از سوی مردم به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش شد.

رییس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با اعلام این خبر، تیمی از زبده ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد حدودا 25 ساله ای را مشاهده کردند که از ناحیه سینه هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته بود، همچنین در ادامه مشخص شد قاتل پس از ارتکاب جنایت بلافاصله پا به فرار گذاشته است.

ولی پور گودرزی ادامه داد: تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت که مقتول در ساختمان مجلل روبه روی محل جنایت مشغول سرایداری بوده و با قاتل جوان از قبل اختلاف داشته که این موضوع درگیری مرگباری را رقم زده است. کارآگاهان اداره دهم که در جریان تحقیقات جنایی متوجه دوربین مداربسته ساختمان شدند، به بازبینی لحظه به لحظه درگیری پرداختند و در ادامه پی بردند که دوست مقتول که یکی دیگر از سرایداران ساختمان بوده، قاتل را به صورت پنهانی به سالن انتظار ساختمان راه داده است.

رییس پلیس آگاهی پایتخت بیان کرد: از سوی دیگر بررسی ها نشان داد که قاتل پس از حضور در ساختمان مورد نظر، مرد جوان را با درگیری به خیابان منتقل کرده است و با یک ضربه چاقو از پا درآورده که در ادامه نیز مشخص شد مرد جنایتکار خیلی زود کشور را به صورت غیرقانونی به سمت افغانستان ترک کرده است.

وی توضیح داد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران اخیرا با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های کشف نوین جرم متوجه شدند که متهم پس از دو سال به ایران بازگشته است و به صورت مخفیانه در قشم کارگری می کند که همین سرنخ کافی بود تا متهم در یک قدمی بازداشت قرار بگیرند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ متذکر شد: کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، بی درنگ راهی قشم شدند و پس از تعقیب و مراقبت های چندساعته، مرد جنایتکار را در یک فرصت مناسب طی عملیات ضربتی دستگیر کردند؛ متهم نیز در جریان بازجویی های اولیه به قتل اعتراف و عنوان کرد که به خاطر فحاشی دست به ارتکاب جرم زده است.

براساس گزارش خبرگزاری پلیس، ولی پور گورزی در پایان با بیان این که خط قرمز پلیس امنیت شهروندان است، خاطرنشان کرد: متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات مقدماتی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

47236

پایان فرار 2 ساله عامل یک جنایت در محله دربند تهران/ قتل در تهران دستگیری در قشم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان فرار 2 ساله عامل یک جنایت در محله دربند تهران/ قتل در تهران دستگیری در قشم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان فرار 2 ساله عامل یک جنایت در محله دربند تهران/ قتل در تهران دستگیری در قشم"، کلیک کنید.