پاسخ به جنایات اسراییل عیار و توان نظامی ما را به رخ مستکبران عالم کشید

پاسخ به جنایات اسراییل عیار و توان نظامی ما را به رخ مستکبران عالم کشید

سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق، قدردانی و مراتب حمایت همه جانبه خود را از این اقدام اعلام کرد.

به گزارش دانش نامه، سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پس از حمله سپاه پاسداران به سرزمین های اشغالی با صدور پیامی که به امضای حجت الاسلام ادیانی، رییس این سازمان رسیده است، حمایت خود از این اقدام را اعلام و از آن قدردانی کرد. متن این پیام در ادامه آمده است:

«بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

اِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذینَ یُقاتِلونَ فی سَبیلِهِ صَفًّا کَاَنَّهُم بُنیانٌ مَرصوصٌ سوره مبارکه الصف

خداوند کسانی را دوست می دارد که در راه او پیکار می کنند گویی بنایی آهنین اند!

پاسخ قاطع به جنایات بی شرمانه رژیم کودک کش صهیونیستی در نقض آشکارحقوق بشر در نسل کشی مردم مظلوم غزه و زیر پا گذاشتن حقوق بین المللی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق که منجر به شهادت بهترین رزمندگانمان گردید، مطالبه ای ملی و به حق از جانب یکایک ملت مقاوم ایران اسلامی برای مجازات پشیمان کننده رژیم صهیونیستی بود که این مطالبه را با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به عینه نشان دادند، به فضل الهی برابر وعده صادقی که داده شده بود این انتقام، به موقع  و سخت توسط رزمندگان شجاع ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محقق شد.

پاسخی درهم کوبنده که عیار و توان نظامی و قدرت بازدارندگی مجاهدان ما را به رخ مستکبران عالم کشید، حمله ای چند وجهی و پیچیده با ترکیبی از صدها پهپاد و موشک تولید شده توسط غیور مردان کشورمان، قدرتی که مایه امید و خوشحالی دوستان ما و آزادگان جهان شد و بهت و وحشت دشمنان را به همراه داشت.

امروز رزمندگان ما که فرزندان خالقان حماسه هشت سال دفاع مقدس هستند با این انتقام درس آموز، بار دیگر ملت قهرمان ایران اسلامی را سرافراز و سربلند کردند و باعث افزایش عزت ایرانی در سراسر دنیا شدند. اقدامی به موقع که برای فلسطین قهرمان و مردم مظلوم و مقتدر غزه، امیدآفرین و پشتوانه عزم، اراده و انگیزه مقدس و مصمم مقاومت برای ابطال رویای دشمن صهیونیستی از تشدید جنایت گری های فجیع و وحشیانه و ادامه نسل کشی، محاصره ضد بشری، گرسنگی و قحطی سازی برای پایان تاب آوری و تسلیم باریکه غزه قرار داد.

سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز همراه با ملت قهرمان ایران اسلامی و همه آزادی خواهان جهان ضمن قدردانی از مجاهدان فی سبیل الله در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حمایت قاطع و همه جانبه از این اقتدار غرور آفرین، با ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام،ابراز می دارد: شهیدان بزرگی در این راه مقدس، مشتاقانه جان خود را فدا کردند و ما معتقدیم و این باور ماست که برکت خون این شهدا باعث سرعت گیری افول رژیم صهیونیستی شده است و ما نیز با ادامه دادن راه شهدای عزیزمان تا نابودی کامل این غده سرطانی یک لحظه از پای نخواهیم نشست.

و السلام علی من اتبع الهدی»

پایان خبر دانش نامه

پاسخ به جنایات اسراییل عیار و توان نظامی ما را به رخ مستکبران عالم کشید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ به جنایات اسراییل عیار و توان نظامی ما را به رخ مستکبران عالم کشید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ به جنایات اسراییل عیار و توان نظامی ما را به رخ مستکبران عالم کشید"، کلیک کنید.