ویژگی های محرمانه گلکسی S25 سامسونگ لو رفت!

به گزارش خبرگزاری دانش نامه، انتظار می رود سامسونگ سری گلکسی S25 را در ژانویه ی سال 2025 (دی و بهمن 1403) رونمایی کند. درحالی که هنوز با زمان رونمایی فاصله داریم، اطلاعاتی در مورد مشخصات دوربین گلکسی S25 اولترا فاش شده است.

افشاگری خوش سابقه با انتشار پستی در ویبو ادعا کرد که گلکسی S25 اولترا، همچنان از ترکیب دوربین چهارگانه بهره خواهد برد و شاهد ارتقای دوربین فوق عریض و دوربین تله فوتو با بزرگ نمایی اپتیکال سه برابری خواهد بود.

گلکسی S25 اولترا مانند گلکسی S24 اولترا دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی و دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی با بزرگ نمایی پنج برابری را حفظ خواهد کرد؛ با این تفاوت که دوربین فوق عریض و دوربین تله فوتو با بزرگ نمایی اپتیکال سه برابری، هردو به حسگرهای 50 مگاپیکسلی مجهز خواهند شد.

دو ویژگی مهم گلکسی S25 سامسونگ لو رفت!

سامسونگ از زمان عرضه ی گلکسی S21 اولترا به استفاده از دوربین تله فوتو با حسگر 10 مگاپیکسلی برای ارایه ی بزرگ نمایی سه برابری اپتیکال بسنده کرده است. دوربین تله فوتو با وضوح بالا امکان استفاده از فناوری ترکیب پیکسل ها (Pixel Binning) را می دهد و کیفیت عکس های بزرگ نمایی شده و پرتره را در نور کم بهبود می بخشد.

استفاده از حسگری با وضوح بالا برای بزرگ نمایی هیبریدی مفید خواهد بود و کیفیت تصویر را بین سه تا پنج برابر بهبود می بخشد. دوربین تله فوتو با وضوح بالا، امکان عکاسی ماکرو با جزییات چشمگیر را فراهم می کند.

سری اولترا گوشی سامسونگ همواره در فهرست بهترین گوشی های مناسب عکاسی قرار گرفته اند و گلکسی S25 اولترا این راه را ادامه خواهد داد. باید منتظر ماند و دید که ارتقا در بخش دوربین چه تاثیری بر قیمت گوشی های سری گلکسی S25 خواهد گذاشت.

227227

ویژگی های محرمانه گلکسی S25 سامسونگ لو رفت!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ویژگی های محرمانه گلکسی S25 سامسونگ لو رفت!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ویژگی های محرمانه گلکسی S25 سامسونگ لو رفت!"، کلیک کنید.