ورود سامانه جدید بارشی به کشور از فردا

ورود سامانه جدید بارشی به کشور از فردا

آفتاب‌‌نیوز :

با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی امروز (جمعه، ۱۵ تیرماه) در ساعات بعدازظهر و شب در ارتفاعات مرکزی البرز، ارتفاعات استان کرمان، شمال هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان و از (شنبه، ۱۶ تیرماه) تا (سه شنبه، ۱۹ تیرماه) در ارتفاعات مرکزی البرز، شمال استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی، جنوب کرمان، شمال هرمزگان، ارتفاعات فارس و جنوب سیستان‌وبلوچستان، رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

همچنین، روز یکشنبه در نوار شمالی کشور کاهش نسبی دما رخ خواهد داد.

البته در پنج روز آینده در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال شرق، شرق، بخش‌هایی از مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی، وزش باد شدید گاهی گردوخاک پیش بینی می‌شود.

جمعه خلیج فارس، یکشنبه دریای خزر و در پنج روز آینده شرق دریای عمان مواج است.

آسمان تهران فردا (شنبه، ۱۶ تیرماه) کمی ابری از بعدازظهر افزایش ابر و افزایش باد گاهی وزش باد شدید با حداقل و حداکثر دمای ۲۷ و ۳۸ درجه سانتیگراد و روز (یکشنبه، ۱۷ تیرماه) قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر و افزایش باد گاهی رگبار باران و وزش باد شدید با کمترین و بیشترین دمای ۲۷ و ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ورود سامانه جدید بارشی به کشور از فردا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود سامانه جدید بارشی به کشور از فردا" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود سامانه جدید بارشی به کشور از فردا"، کلیک کنید.