وحید قلیچ: بیرانوند آماده نیست و نباید فیکس باشد

ایمان گودرزی: پرسپولیس در هفته بیست وششم لیگ برتر یک دیدار سخت را مقابل نساجی پشت سر گذاشت و در نهایت با نتیجه 2 بر یک پیروز شد. دروازه پرسپولیس در این بازی روی شوت زیبای امیرمحمد هوشمند باز شد و علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش سرخ ها نتوانست برای دومین بازی متوالی پس از بازگشت خود کلین شیت کند. عملکرد بیرانوند در قایمشهر و گلی که از نساجی خورد انتقاداتی را به دنبال داشت و بسیاری از پرسپولیسی ها معتقدند او در بازگشت از مصدومیت هنوز به آمادگی 100 درصد نرسیده است.

پرسپولیس بدون بیرانوند در 4 بازی موفق به ثبت کلین شیت شد و امیررضا رفیعی نمایش قابل قبولی داشت. عملکردی که باعث شده وحید قلیچ، دروازه بان اسبق پرسپولیس خواستار حضور دوباره رفیعی درون دروازه این تیم شود. قلیچ معتقد است بیرانوند سال گذشته یکی از ستون های قهرمانی پرسپولیس بود ولی این روزها پس از مصدومیت افت کرده است. صحبت های قلیچ در گفتگو با دانش نامه در ادامه آمده است:

حق رفیعی است که فیکس باشد

وحید قلیچ با بیان این جمله ادامه می دهد: علیرضا بیرانوند گلر شناخته شده و بزرگی است اما درحال حاضر آماده نیست. به نظر می رسد او هنوز از بند مصدومیت رها نشده و برای اینکه متوجه این موضوع شوید کافی است گل تیم نساجی مازندران را دوباره تماشا کنید. اگر بیرانوند آماده بود به راحتی می توانست آن توپ را مهار کند. در آن بازی خدا خواست که اوستون اورونوف آماده و تکنیکی توانست 2 گل به نساجی بزند و تیم پرسپولیس را ده نفره برنده از زمین خارج کند.

او همچنین می گوید: به نظر من امیررضا رفیعی در لیگ برتر عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته است در 4 بازی کلین شیت کند. شما بازی حذفی را در نظر نگیرید چرا که علیرضا بیرانوند هم در اراک گل بد و از راه دور خورده بود. به اعتقاد من حق رفیعی است که در بازی بعدی مقابل تیم هوادار فیکس باشد. شاید برخی ها نسبت به این حرف من واکنش نشان دهند اما اگر علیرضا بیرانوند که ما در قایم شهر دیدیم درون دروازه پرسپولیس بایستد ممکن است جام قهرمانی از دست برود.

وحید قلیچ: بیرانوند آماده نیست و نباید فیکس باشد

بیرانوند یکی از ستون های قهرمانی بود

سنگربان اسبق پرسپولیس ضمن اشاره به اینکه علیرضا بیرانوند و امیررضا رفیعی زیر نظر مربی گلرهای ایرانی تمرین نمی کنند، یادآور می شود: من سنگ خودم را به سینه نمی زنم اما دروازه بان ها روحیات خاصی دارند و باید یک همزبان و ایرانی بالای سر آنها باشد. من مربی گلرهای فعلی پرسپولیس را نمی شناسم ولی به نظر می رسد علیرضا بیرانوند زیر نظر مربی جدید دچار نزول شده باشد. این درحالی است که در فصل های گذشته و اواخر لیگ همیشه علیرضا بیرانوند یکی از ستون های قهرمانی پرسپولیس بود.

وحید قلیچ: بیرانوند آماده نیست و نباید فیکس باشد

طرفدار اوسمار هستم

وحید قلیچ در پایان باز هم از اوسمار ویرا دفاع کرده و می گوید: من باز تکرار می کنم یکی از طرفداران اوسمار ویرا هستم ولی معتقدم باید حمایت بیشتری از باشگاه پشت سرش باشد. باشگاه باید همان طور که در زمان انتخاب جانشین یحیی گل محمدی روی انتخاب او ایستادگی کرد باید حمایت ویژه تری داشته باشد. اوسمار ویرا مربی بادانشی است که شناخت خوبی هم از پرسپولیس دارد و دوست دارم قرارداد این برزیلی برای فصل آینده تمدید شود.

وحید قلیچ: بیرانوند آماده نیست و نباید فیکس باشد

258 258

وحید قلیچ: بیرانوند آماده نیست و نباید فیکس باشد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وحید قلیچ: بیرانوند آماده نیست و نباید فیکس باشد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وحید قلیچ: بیرانوند آماده نیست و نباید فیکس باشد"، کلیک کنید.