نکونام: برای استقلال حرص خوردم

نکونام: برای استقلال حرص خوردم

آفتاب نیوز :

جواد نکونام پس از پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل ذوب آهن در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: ابتدا گله ام را انجام بدهم؛ یک لیوان آب اینجا نیست که بخوریم. این همه راه می آییم و سازمان لیگ فقط می گوید بیایید مصاحبه! لطفاً یک احترامی هم بگذارید و حداقل یک لیوان آب برای ما بگذارید. این همه پله بالا می آییم و خوب است که احترامی برای مربیان قایل شوید.

وی ادامه داد: می دانستیم بازی سختی داریم و غفلت کنیم تیم ذوب آهن در انتقال تیم خوبی است و می تواند دردسرساز شود. در همین کار یک توپ کاملاً ساده را خیلی بی تمرکز بودیم و گل خوردیم و این بازی را برای ما سخت کرد. به بازی برگشتیم و توانستیم خیلی زود شکل تیم را درست کنیم. موقعیت های زیادی داشتیم و در نیمه اول باید یک گل می زدیم و با تساوی به رختکن می رفتیم. با شروع نیمه دوم سعی کردیم نظم تیمی خود را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: موقعیت های زیادی را خلق کردیم و فرصت های زیادی داشتیم. خدا را شکر توانستیم 3 گل بزنیم که یکی از آن ها هند بود که هند بودن یا نبودنش جای بحث دارد. تعویض هایی که انجام دادیم ریسکی بود و شکل بازی مان را تغییر دادیم و هجومی تر بازی کردیم. خدا را شکر توانستیم به بازی برگردیم و برنده شویم و 3 امتیاز ارزشمند کسب کنیم. از تمام هواداران مان که سنگ تمام گذاشتند تشکر می کنم. شرمنده آن ها هستیم. خدا را شکر توانستیم جواب محبت آن ها را بدهیم و امیدوارم در بازی های آینده هم این اتفاق رخ دهد.

وی ادامه داد: این برد مبارک همه باشد. از راه های دور آمده بودند و در هتل با بازیکنان صحبت کردند. این برد را تقدیم به بازیکنان بزرگ تیم استقلال می کنم که با روح و قلب بزرگ خود توانستند کار بزرگی انجام دهند. همیشه درمورد داوری من بعد از بازی صحبت می کنم و هر اتفاقی افتاده باشد برای من بازی تمام می شود. با اینکه ناظمی برای تیم من 3 اشتباه تاثیرگذار داشت بازهم دیروز گفتم که وی داور خوبی است و امروز قضاوت فوق العاده بی نقصی داشت و اگر ایرادی هم بوده گفته ایم و اگر تعریفی هم انجام شده به حق بود. انتقال بازی به قدری سریع بود که قضاوت را سخت می کرد. می دانستیم بازی سخت است و دیروز هم گفتم که به همه داوران اعتماد داریم و امیدواریم بهترین اتفاق رخ دهد و هر تیمی لیاقتش را دارد بتواند برنده شود.

نکونام درمورد تاثیر نتیجه بازی پرسپولیس روی نحوه بازی استقلال، عنوان کرد: قبل از بازی به بازیکنان گفتم و در طول هفته هم صحبت های لازم را کرده ایم. تمام تمرکز ما روی کارمان است. نفراتی که رقبا دارند را با ما مقایسه کنید. خودمان را با خودمان مقایسه می کنیم. ما باید بهترین باشیم که هستیم و تا حالا بوده ایم. بعد از بازی بازیکنان من جان نداشتند از روی زمین بلند شوند. ایمان سلیمی مصدوم شد و حردانی را به عنوان دفاع وسط استفاده کردم. این اتفاقات گذشته و دلم نمی خواهد به آن بپردازم. نگاهم به جلو و 4 بازی پیش رو است. جشن و شادی و … را باید کنار بگذاریم و از فردا کارمان دوباره شروع می شود، چون بازی های سختی داریم.

وی درخصوص گلزنی بازیکنان خارجی در بازی امروز و اینکه اگر بازیکنان مدنظرتان را خریداری کرده بودید چقدر شرایط استقلال متفاوت می شد، گفت: ما تلاش نکردیم فقط بازیکن خارجی بیاوریم، بلکه تلاش کردیم تیمی قوی در شان استقلال و این هواداران داشته باشیم. تلاش ما این بود که تیم قدرتمند داشته باشیم که لیاقت مجموعه استقلال است. محمدحسین اسلامی را امروز دیدید که چه فوتبالی بازی کرد. من آن ها را دیدم و رصد کردم و می دانم به دردمان می خورند. مهدی پور و یامگا بازیکنان کلیدی من هستند متاسفانه آن ها را تا آخر فصل ندارم. زمانی که صحبت می کردم برای این ها بود. من برای استقلال حرص خوردم و می خورم و هر تیمی هم که باشم شرایط باید ایده آل و حرفه ای باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خطاب به یک خبرنگار که قصد داشت سوال بپرسد گفت: جواب شما را اصلاً نمی دهم. خبرنگار پرسید دلیل این موضوع چیست که نکونام گفت: دوست ندارم! روزنامه شما فعلاً باید ادامه بدهد و درمورد من بنویسد و در مراجع قانونی با هم صحبت خواهیم کرد.

وی درمورد درگیری امید حامدی فر و بازیکن ذوب آهن و همچنین غیبت روزبه چشمی در بازی مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: صحنه را ندیدم، اما پرسیدم موضوع چه بود. چیزی که به من گفتند را می توانم نقل کنم، چون من دور بودم و صحنه را ندیدم. ظاهراً حرکاتی در حال رخ دادن بود که بازیکن ما از پشت بازیکن ذوب آهن را هل داده و وی را به زمین انداخته است. من این را شنیده ام و چیزی ندیدم.

نکونام درمورد میزبانی شهر قزوین در هفته پایانی برای دیدار با پیکان، گفت: همایون شاهرخی را خدا حفظ کند که همیشه می گوید چو فردا رسد فکر فردا کن. به آنجا که رسید درمورد این موضوع صحبت می کنیم. فعلاً تمرکز ما روی بازی با فولاد است.

نکونام: برای استقلال حرص خوردم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: برای استقلال حرص خوردم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: برای استقلال حرص خوردم"، کلیک کنید.