نانسی پلوسی: نتانیاهو باید استعفا کند

نانسی پلوسی: نتانیاهو باید استعفا کند

رییس اسبق مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل یک مانع برای راه حل دو دولتی است و باید استعفا کند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، نانسی پلوسی، رییس اسبق مجلس نمایندگان آمریکا در گفتگو با شبکه RTE در جریان سفر به ایرلند بیان کرد: ما حق اسراییل برای دفاع از خود را به رسمیت می شناسیم. ما سیاست و روش نتانیاهو را نمی پذیریم. چه چیزی بدتر از آنچه وی در پاسخ انجام داد، می توانست اتفاق بیافتد؟

درحالیکه شمار منتقدان سیاست های دولت رژیم صهیونیستی به ریاست نتانیاهو در میان مقام های آمریکایی به مرور افزایش پیدا می کند، پلوسی تاکید کرد: وی باید استعفا کند. وی در نهایت مسیول است.

عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه افزود که نتانیاهو برای سال ها یک مانع برای صلح در منطقه خاورمیانه بوده است.

نانسی پلوسی: نتانیاهو باید استعفا کند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نانسی پلوسی: نتانیاهو باید استعفا کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نانسی پلوسی: نتانیاهو باید استعفا کند"، کلیک کنید.