مقصر ضرر استقلال از داوری، باشگاه است!

مقصر ضرر استقلال از داوری، باشگاه است!

آفتاب نیوز :

جواد نکونام در نشست خبری پس از پیروزی استقلال مقابل آلومینیوم اراک، اظهار داشت: می توانستیم در نیمه اول کار را با ختلاف 2 گل تمام کنیم، اما دقت نداشتیم.

وی افزود: با شروع نیمه دوم باد عجیبی در ورزشگاه شروع به وزیدن کرد و کار ما برای پاس دادن سخت شد. این اتفاق به ضررمان بود و بازی سخت تر شد. بازیکنان ما زحمت کشیدند. از آن ها تشکر می کنم که تمرکزشان را روی بازی گذاشتند. خدا را شکر 3 امتیاز را بدست آوردیم.

سرمربی استقلال گفت: مهم ترین نکته بازی داوری بود که همه، سوت هایش را دیدند. از داور بیهوده دفاع نکنید. من می فهمم که داور چطور سوت می زند. در دقیقه 2 به بازیکن ما و همینطور به خودم بی دلیل کارت داد تا بازی بعدی محروم شوم. می دانم چرا برای بازی بعدی کارت زرد گرفتم. اتفاقات عجیب و غریبی افتاد و داور با همه دعوا داشت.

نکونام تصریح کرد: این مشکلات به خاطر باشگاه است. تیم های دیگر را ببینید که چند امتیاز از داوری گرفته اند. خدا را شکر کادو نگرفتیم، ولی هفته قبل گل سالم ما را قبول نکردند. امروز از محوطه جریمه بیرون نمی آمدیم، چون می ترسیدیم به کسی بخوریم. مقصر نه داور است و نه کسی دیگر، در مورد مقصر بعدا صحبت می کنم.

وی افزود: داوری بازی قبل و امروز را دیدید. سال گذشته استقلال نبودم، دربی را می دیدم که 2 داورش پرسپولیسی بودند. درباره سال گذشته صحبت می کنم. تیم ها در ایران با چند امتیاز اختلاف قهرمان می شوند؟ 10 امتیاز یا 15 امتیاز؟ اختلاف گل ها چقدر است؟ کدام تیم با اختلاف 5-4 گل می برد؟ من از دل فوتبال هستم. فوتبال برای من و امثال من است، ولی ظاهرا یکسری چیز ها برای ما نیست.

نکونام در مورد اینکه آیا بهتر نبود اختلافاتش با مدیریت باشگاه رسانه ای نمی شد، گفت: اگر درباره بازی سوالی دارید، بپرسید!

سرمربی استقلال درخصوص اینکه آیا روی تیمش فشار قهرمانی وجود دارد عنوان کرد: هیچ فشاری نیست. فوتبالیست حرفه ای هر روز باید خوب باشد و برای بردن بجنگد. اگر بازیکنی نتواند هر روز خودش را تحت فشار بگذارد تا بهترین عملکرد را داشته باشد، به مشکل می خورد. کدام بازیکن ریال مادرید، منچسترسیتی، منچستریونایتد و … تمرین بد دارد؟ بازیکن باید هر روز بهترین تمرین را داشته باشد.

وی درمورد اینکه استقلال در برخی سال ها، قهرمانی را به خاطر فشار های موجود از دست داده، گفت: اینکه قبلاً چه اتفاقی افتاده را آنالیز نکردم، ولی وقتی اول فصل فریاد می زدیم استقلال نیاز به بازیکن دارد، برای این بود که این تیم باید بازیکن ملی پوش داشته باشد.

نکونام ادامه داد: سال 91 که در استقلال بودم، مربی ما 7 بازیکن فیکس تیم ملی داشت، آیا الان نباید اینطور باشد؟ گفتم تیمی 3 میلیون دلار هزینه کرده، می بینید چه بازیکنانی گرفته شده و چه قیمت هایی دارند. دمشان گرم، واقعا به آن مدیریت باید تبریک و خسته نباشید گفت، ضرر کردیم، ولی تا اینجا آمده ایم. امروز رضاوند با پای مصدوم بازی کرد. شرایط ما را می بینید!

مقصر ضرر استقلال از داوری، باشگاه است!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقصر ضرر استقلال از داوری، باشگاه است!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقصر ضرر استقلال از داوری، باشگاه است!"، کلیک کنید.