مقاومت لبنان امروز 215 موشک به فلسطین اشغالی شلیک کرد

مقاومت لبنان امروز 215 موشک به فلسطین اشغالی شلیک کرد

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش کرد از صبح امروز چهارشنبه 215 فروند موشک از لبنان به سمت شهرک های شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

به گزارش دانش نامه، رژیم صهیونیستی در جریان حمله به جنوب لبنان 4 تن از رزمندگان حزب الله لبنان از جمله «طالب سامی عبدالله» ملقب به حاج طالب از فرماندهان مقاومت لبنان را به شهادت رساند.

در پی این ترور، حزب الله لبنان امروز اعلام کرده بود چندین عملیات که بزرگترین عملیات از زمان شروع جنگ غزه به شمار می روند، در حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین و نیز در پاسخ به ترور حاج طالب اجرایی کرده است.

همچنین دقایقی پیش مقاومت لبنان اعلام کرد در چارچوب پاسخ به ترور حاج طالب توسط رژیم صهیونیستی، رزمندگان مقاومت پایگاه «حدب یارین» را با موشک های برکان و پایگاه «حانیتا» را با تسلیحات توپخانه ای به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

مقاومت لبنان همچنین اعلام کرد پایگاه «خربه ماعر» دشمن صهیونیستی و نظامیان مستقر در اطراف این پایگاه را مورد حمله توپخانه ای قرار داده است.

در همین زمینه، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش کرد در هفته های اخیر، حزب الله حجم آتش خود را افزایش داده و حملات مرگبارتر و با کیفیت تری انجام داده و به بردهای دوردست تری شلیک کرده است.

رادیو ارتش صهیونیستی در ادامه گزارش کرد یک چهارم کشته شدگان ارتش در جبهه شمالی در ماه گذشته بوده، در حالی که این تعداد در میان نیروهای حزب الله کاهش یافت.

پایان خبر دانش نامه

مقاومت لبنان امروز 215 موشک به فلسطین اشغالی شلیک کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقاومت لبنان امروز 215 موشک به فلسطین اشغالی شلیک کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقاومت لبنان امروز 215 موشک به فلسطین اشغالی شلیک کرد"، کلیک کنید.