مقاومت عراق 2 پایگاه رژیم صهیونیستی را هدف گرفت

مقاومت عراق 2 پایگاه رژیم صهیونیستی را هدف گرفت

مقاومت اسلامی عراق در ادامه حمایت و پشتیبانی از مردم غزه و مقابله با اشغالگران، 2 پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی را هدف حملات پهپادی قرار داد.

به گزارش دانش نامه، مقاومت عراق بامداد امروز – دوشنبه- (20 فروردین) با صدور بیانیه ای تایید کرد، صبح روز یکشنبه هفتم آوریل 2024 پایگاه «یردن» واقع در غرب جولان اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است.

مقاومت عراق در راستای اهداف خود یعنی مقابله با رژیم صهیونیستی، حمایت از مردم غزه و در پاسخ به کشتار رژیم غاصب علیه غیرنظامیان فلسطینی اعم از زنان، کودکان و سالمندان، مواضع رژیم اشغالگر را مورد حمله قرار می دهد.
مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه دومی نیز اعلام کرد، صبح روز یکشنبه پایگاه «یوهنتن» رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی را هدف حمله پهپادی قرار داده است.

این گروه پیشتر و در عملیات های گذشته به سرزمین های اشغالی هشدار داده بود که در صورت ادامه حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، عملیات خود علیه مواضع این رژیم را تشدید خواهد کرد.

مقاومت عراق روز یکشنبه نیز از حمله به یک هدف حیاتی رژیم صهیونیستی در بندر ایلات خبر داده بود.
پایان خبر دانش نامه

مقاومت عراق 2 پایگاه رژیم صهیونیستی را هدف گرفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقاومت عراق 2 پایگاه رژیم صهیونیستی را هدف گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقاومت عراق 2 پایگاه رژیم صهیونیستی را هدف گرفت"، کلیک کنید.