معاون حوزه وزارتی منصوب شد

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

معاون حوزه وزارتی منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی «حمیدرضا کوهدار» را به عنوان معاون حوزه وزارتی منصوب کرد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، محمدعلی زلفی گل در حکم انتصاب حمیدرضا کوهدار خطاب به وی آورده است.

نظر به مراتب تعهّد، دانش و تجارب و روحیۀ تحول خواهی ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به سمت معاون حوزۀ وزارتی منصوب می شوید. لازم است ضمن هماهنگی با مدیرکل محترم حوزۀ وزارتی در تمشیت و پیش برد امور و کمک به دست یابی به اهداف، سیاست ها و برنامه های آن دفتر هماهنگی و همکاری شایسته مبذول نمایید. امید است با توکّل به خداوند سبحان و تلا ش های جناب عالی و همکاران محترم دفتر وزارتی، اهداف و سیاست های این وزارت در زمینۀ راهبری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فنّاوری بر پایۀ قوانین و سیاست های دولت محترم و در چارچوب برنامه های ارایه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی تحقق یابد.

توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است؛ حمیدرضا کوهدار (زاده تهران _ 1361) دانش آموخته رشته مواد و متالوژی، عضو هییت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران با مرتبه استادیاری است که از مهمترین سوابق اجرایی و مدیریتی وی می توان به مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت، مدیر ترویج و گفتمان سازی ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، مدیر گروه اجرایی سازی اسناد ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی، مشاور مدیرکل بورس سازمان امور دانشجویان اشاره کرد.

وی همچنین عضو هییت علمی برگزیده دانشگاه علم و صنعت در امور آموزشی، عضو بنیاد ملی نخبگان و دانشجوی نمونه کشوری بوده است.

گفتنی است؛ پیش از این امین عبدالله زاده در این سمت قرار داشت که هم اکنون به عنوان مدیرکل پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم منصوب شده است.

معاون حوزه وزارتی منصوب شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معاون حوزه وزارتی منصوب شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معاون حوزه وزارتی منصوب شد"، کلیک کنید.