معافیت مشمول غیرغایب بواسطه کفالت پدر

معافیت مشمول غیرغایب بواسطه کفالت پدر

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا تاکید کرد: تنها فرزند ذکور سالم غیرغایب بالای 18 سال خانواده می تواند از معافیت کفالت پدر بالای 75 سال و یا پدر بیمار نیازمند مراقبت بهره مند شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، سردار تقی مهری رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: تنها فرزند ذکور سالم بالای 18 سال خانواده می تواند از معافیت کفالت پدر بالای 75 سال و یا پدر نیازمند مراقبت بهره مند شود.

وی با تاکید بر اینکه معافیت به مشمولانی که غیبت سربازی دارند تعلق نمی گیرد، گفت: وجود برادر زیر 18 سال سالم مانعی برای بهره مندی مشمول از معافیت سربازی بواسطه کفالت پدر نمی باشد.

سردار مهری بیان کرد: در مواردی که پدر مشمول کمتر از 75 سال سن دارد ولی بیمار و نیازمند مراقبت است، پس از بررسی نیازمند به مراقبت بودن پدر مشمول در شورای پزشکی و تایید نهایی، درخواست کفالت مشمول در هیات رسیدگی وظیفه عمومی بررسی و در صورت تایید نهایی رای معافیت سربازی برای مشمول صادر می شود.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام رسان های داخلی(سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

معافیت مشمول غیرغایب بواسطه کفالت پدر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معافیت مشمول غیرغایب بواسطه کفالت پدر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معافیت مشمول غیرغایب بواسطه کفالت پدر"، کلیک کنید.