مشکل استادیوم پرسپولیس و استقلال حل شد

مشکل استادیوم پرسپولیس و استقلال حل شد

آفتاب نیوز :

پرسپولیس و استقلال استادیوم آزادی را به عنوان ورزشگاه خانگی خود معرفی کرده اند و این در حالی است که استادیوم محل میزبانی سرخابی ها با مشکلات متعددی برای مجوز حرفه ای مواجه بود.

با این حال اسبقیان، معاون قهرمانی وزیر ورزش در این مورد خیال هواداران را راحت کرده است: آنچه را که برای صدور مجوز حرفه ای در استادیوم مورد نیاز است، توسط شخص آقای وزیر ورزش به صورت جدی دنبال می شود. کار انجام می شود و مشکل خاصی نیست.

البته فصل گذشته پرسپولیس باوجود این شرایط ورزشگاه آزادی توانست مجوز حرفه ای خود را دریافت کند و اکنون نیز به نظر می رسد اگر مسیله مالکیت حل شود، سایر موارد از سوی ای اف سی قابل چشم پوشی خواهد بود.

مشکل استادیوم پرسپولیس و استقلال حل شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکل استادیوم پرسپولیس و استقلال حل شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکل استادیوم پرسپولیس و استقلال حل شد"، کلیک کنید.