مسیر صعود هموارتر از همیشه برای شاگردان اخباری

مسیر صعود هموارتر از همیشه برای شاگردان اخباری

دانش نامه/یزد تیم فوتبال چادرملو موفق شد در دیدار معوقه خود مقابل مس کرمان با نتیجه یک بر صفر پیروز شود.

عصر امروز جمعه در تنها بازی باقیمانده از هفته سی ویکم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم چادرملو اردکان در ورزشگاه باهنر کرمان به مصاف مس این شهر و نتیجه این دیدار را  با تک گل «علی خدادادی» به سود خود به پایان رساند. 

شاگردان «سعید اخباری» با کسب سه امتیاز این دیدار معوقه 66 امتیازی شدند و خود را به یک امتیازی تیم فجر رده دومی رساندند تا همچنان کورس صعود به لیگ برتر در بالای جدول هیجان انگیز باشد.

بازیکنان چادرملو که محکوم به پیروزی در این دیدار بودند، بازی را هجومی آغاز کردند و در همان نیمه نخست بازی و در دقیقه 29 دروازه مس کرمان را فرو ریختند تا امیدهای صعود به لیگ برتر همچنان زنده بماند.

هرچند که مسی ها در این دیدار خانگی در اندیشه انتقام باخت جام حذفی مقابل اردکانی ها بودند؛ اما موفق به گلزنی نشدند تا شاگردان اخباری با کسب سه امتیاز این دیدار در جدول رده بندی بار دیگر خودشان را به فجر و خیبر که بازی های این هفته خود را با پیروزی تمام کرده بودند، نزدیک کنند.

چادرملو اردکان هفته آینده و در دیداری فوق حساس و سرنوشت ساز میزبان فجر سپاسی خواهد بود.

پایان خبر دانش نامه

مسیر صعود هموارتر از همیشه برای شاگردان اخباری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسیر صعود هموارتر از همیشه برای شاگردان اخباری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسیر صعود هموارتر از همیشه برای شاگردان اخباری"، کلیک کنید.