مسکن ویلایی برای ۱۶ شهر استان سمنان در حال ساخت است – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

مسکن ویلایی برای ۱۶ شهر استان سمنان در حال ساخت است - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانش نامه، سید محمد رضا هاشمی غروب پنج شنبه در آئین کلنگ زنی احداث مجتمع ۲۳۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهمیرزاد بابیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در استان سمنان روند مطلوبی دارد، ابراز داشت: دولت شهید جمهور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن استان سمنان به عهد خود وفا کرده است.

وی بابیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن برای ۱۹ شهر استان در حال اجرا است، افزود: از این تعداد مسکن ویلایی در ۱۶ شهر ساخته می‌شود.

استاندار سمنان بابیان اینکه احداث مسکن و خانه دار شدن مردم از دغدغه‌های مهم در استان است، ابراز داشت: خوشبختانه روند ساخت مسکن و واگذاری آن به متقاضیان در استان مطلوب است.

هاشمی افزود: تاکنون در قالب طرح نهضت ملی مسکن بالغ بر سه هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی برای استان سمنان به بهره برداری رسیده و به متقاضیان واگذار شده است.

وی افزود: امیدواریم این مجتمع ۲۳۰ واحدی به همت و تلاش جهادی قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) و بسیج سازندگی سپاه بهره برداری و در اختیار مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و سایر جامعه هدف قرار گیرد.

مسکن ویلایی برای ۱۶ شهر استان سمنان در حال ساخت است – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسکن ویلایی برای ۱۶ شهر استان سمنان در حال ساخت است – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسکن ویلایی برای ۱۶ شهر استان سمنان در حال ساخت است – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.