مرگ چهار نفر در پی اختلاف خانوادگی

مرگ چهار نفر در پی اختلاف خانوادگی

آفتاب‌‌نیوز :

افشین طبخی صبح امروز ۱۱ تیرماه در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه شامگاه گذشته پس از کسب گزارشی مبنی بر یک فقره نزاع منتهی به قتل بلافاصله اینجانب به همراه کاراگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر و تحقیقات اولیه آغاز شد.

وی با بیان اینکه قاتل با همسر خود دچار اختلافات خانوادگی بوده، اعلام کرد: متاسفانه در این حادثه فرد قاتل که به مواد مخدر اعتیاد داشته، به منزل پدر همسر خود مراجعه و پس از مشاجره لفظی با یک قبضه کت کمری اقدام به قتل همسر، پدر و مادر همسرش نموده است.

طبخی گفت: در این حادثه خواهر همسر وی نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته که با انتقال به بیمارستان و انجام کارهای درمانی خوشبختانه حال عمومی وی خوب گزارش شده است .

دادستان شهربابک افزود: قاتل در پایان به ضرب گلوله اقدام به خودکشی نموده و تنها فرزند این خانواده که یک دختر بچه است، با دستور قضایی تحویل بهزیستی شد.

مرگ چهار نفر در پی اختلاف خانوادگی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرگ چهار نفر در پی اختلاف خانوادگی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرگ چهار نفر در پی اختلاف خانوادگی"، کلیک کنید.