مردم با حضور در انتخابات انسجام خود را ثابت کنند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

مردم با حضور در انتخابات انسجام خود را ثابت کنند - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

زهره شیخ علیان در گفتگو با خبرنگار دانش نامه، با اشاره به اینکه اگر دشمنان ما حضور پرشور مردم را در صحنه ببینند ناامید می‌شوند افزود: وقتی دشمنان حضور پرشور مردم ما را در صحنه ببینند متوجه می‌شوند که مردم کشور ما همیشه در صحنه هستند و نظام را قبول دارند و همین قبولی مردم و مشارکت مردم در انتخابات باعث می‌شود که دشمنان ما عقب بکشند.

وی با اشاره به اینکه وقتی مردم کشور ما همه متحد شوند، اتحاد و انسجام داشته باشند پیروز خواهند بود افزود: همه مردم باید به صورت منسجم و یکپارچه در انتخابات شرکت کنند؛ قطعاً دشمن نقشه‌ها و برنامه ریزی هایی دارد که مردم ما با حضور خود در صحنه انتخابات مثل همیشه باعث شکست دشمن می‌شود و همین باعث می‌شود که دشمنان ما عقب کشیده و هجمه‌های تبلیغاتی که به کشور ما می‌شود خنثی شود.

وی افزود: ملت غیور ایران هم چون گذشته باروحیه انقلابی پای صندوق‌ها حاضر خواهند شد و با مشارکت حداکثری، صلابت و اقتدار خود را به نمایش خواهند گذاشت.

مردم با حضور در انتخابات انسجام خود را ثابت کنند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم با حضور در انتخابات انسجام خود را ثابت کنند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم با حضور در انتخابات انسجام خود را ثابت کنند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.