مدافع نساجی تنها غایب دیدار با استقلال تهران – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

مدافع نساجی تنها غایب دیدار با استقلال تهران - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانش نامه، تیم های فوتبال نساجی و استقلال تهران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر باید روز سه شنبه اول خرداد و در ورزشگاه شهید وطنی قایمشهر رو در روی هم قرار گیرند. نساجی با 25 امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارد و برای فاصله گرفتن از منطقه سقوط نیاز مبرمی به 3 امتیاز این دیدار خانگی دارد. در آن سوی میدان نیز، استقلال تهران برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر در کورس با پرسپولیس قرار دارد و شاگردان جواد نکونام نباید از 9 امتیاز باقی مانده، امتیازی را از دست دهند.

نساجی برای این بازی مصدومی ندارد اما مرصاد سیفی مدافع این تیم به دلیل 4 کارته بودن محروم است و نمی تواند در این بازی به میدان برود. سیفی در دیدارهای اخیر نیز برای نساجی به طور کامل بازی نکرده و تبدیل به یک مهره نیمکت نشین شده بود.

این بازی از ساعت 19:45 آغاز خواهد شد.

مدافع نساجی تنها غایب دیدار با استقلال تهران – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدافع نساجی تنها غایب دیدار با استقلال تهران – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدافع نساجی تنها غایب دیدار با استقلال تهران – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.