فکر کردیم بازی تمام شده و تنبیه شدیم

دانش نامه/فارس سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز اعتقاد دارد که تیمش زودتر از سوت پایان، بازی را رها کرده و به همین دلیل دو امتیاز بسیار حساس نبرد خانگی را از دست داده است.

مهدی رجب زاده امشب، 27 فروردین در کنفرانس خبری پس از تساوی خانگی مقابل آریو اسلامشهر اظهار کرد: طبیعی است که از نتیجه ای که امشب به دست آمد راضی نباشم، چون می توانستیم به راحتی به منطقه صعود وارد شویم اما این اتفاق نیتفاد.

وی افزود: به بازیکنانم هشدار داده بود که حریف تیم خطرناکی است و می تواند برایمان دردسرساز شود. البته فاصله ای با کسب پیروزی نداشتیم اما نباید می گذاشتیم کار به ثانیه های پایانی کشیده شود. باید گل دوم را به ثمر می رساندیم. بازیکنان فکر کردند بازی تمام شده و با خیال راحتی بازی را ادامه دادند و به همین دلیل تنبیه شدیم.

سرمربی فجرسپاسی ادامه داد: از هواداران پرشور و مردم شیراز عذرخواهی می کنم اما این راه همچنان ادامه دارد. هفت بازی دیگر داریم. بازی ها ادامه دارد و همانطور که 4 بازی پشت سر هم را پیروز شدیم، ممکن است یک روز هم نتیجه نگیریم.

فکر کردیم بازی تمام شده و تنبیه شدیم

رجب زاده با بیان اینکه اگر می خواهیم صعود کنیم باید در بازی های داخل خانه پیروز شویم، گفت: نتیجه امشب یک ناکامی برای ما محسوب می شود و باید تمام تلاشمان را بکنیم تا ناکامی امشب را جبران کنیم.

ملی پوش سابق فوتبال ایران اضافه کرد: حریف اصرار زیادی به بازی مستقیم داشت و با توپ های بلند سعی داشت مدافعان ما را خسته کند و در نهایت هم با یک ضربه دقیق گل مساوی را به ثمر رساند.

وی با اذعان به برخی ضعف های تیمش اظهار کرد: ایرادهایی در ضدحمله ها داریم که تلاش زیادی هم داریم که بتوانیم آن را حل کنیم. البته که این مشکل من است و خودم باید آن را حل کنم. در حملات خیلی راحت توپ ها را از دست می دهیم و نباید به این شکل موقعیت ها را هدر بدهیم.

کاپیتان پیشین تیم های ذوب آهن اصفهان و فجرسپاسی شیراز در خصوص حمایت مسیولان از باشگاه فجر در هفته های حساس باقی مانده نیز گفت: نظر من این است که اگر مسیولان استان تیم لیگ برتری می خواهند، همین حالا زمان حمایت است. الان باید پشت تیم باشند و آن چیزهایی که از دستشان برمی آید را انجام دهند. ما نماینده هایی داریم که دستشان باز است و می توانند به باشگاه ما کمک کنند. نه فقط ما، به دیگر تیم شیرازی هم باید کمک شود. این تیم ها سرمایه های این شهر هستند.

رجب زاده گفت: اگر روز آخر تیم ما صعود کرد، توقع داریم کسانی بیایند با ما جشن بگیرند که در طول فصل به ما کمک کرده باشند. البته من نمی گویم هیچ کمکی انجام نشده است و قصد انتقاد ندارم چون ممکن است باعث ناراحتی برخی دوستان شود. اما تیم ما در آستانه صعود است و هر کمکی حتی کمک هایی که شاید کوچک به نظر برسد، در این راه می تواند سرنوشت ساز باشد.

سرمربی طلایی پوشان شیراز در پایان اظهار کرد: امشب با دست خودمان تنبیه شدیم. باید باهوش تر عمل می کردیم. اما به تیم خودمان ایمان دارم و مطمینم این تیم نتایج خوبی در آینده می گیرد و تلاش می کنیم که یکی از دو تیم صعود کننده به لیگ برتر باشیم، چون این شایستگی را داریم.

به گزارش دانش نامه، تیم فجرشهید سپاسی شیراز در هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور امشب، 27 فروردین ماه در شیراز میزبان آریو اسلامشهر بود و در حالیکه تا دقیقه 95 از میزبان خود پیش بود، در نهایت تن به تساوی یک بر یک داد تا نتواند به رتبه دوم جدول صعود کند.

این تیم در هفته بیست و هشتم، روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه در اهواز به مصاف تیم استقلال آبی پوش ملاثانی خواهد رفت.

پایان خبر دانش نامه

فکر کردیم بازی تمام شده و تنبیه شدیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فکر کردیم بازی تمام شده و تنبیه شدیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فکر کردیم بازی تمام شده و تنبیه شدیم"، کلیک کنید.