فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز بر اثر ایست قلبی / جزییات بیشتر اعلام خواهد شد

فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز بر اثر ایست قلبی / جزییات بیشتر اعلام خواهد شد

دانش نامه/فارس مرحوم «علی مشهوری»، دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ساعتی پیش بر اثر ایست قلبی از دنیا رفت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت وگو با خبرنگار دانش نامه، در خصوص فوت یکی از دانشجویان این دانشگاه گفت: فعلاً این موضوع در دست پیگیری است و جزییات بیشتر آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

محمدحسین انباردار تصریح کرد: مرحوم علی مشهوری دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز صبح امروز، 28 اردیبهشت ماه بر اثر ایست قلبی دیگر از خواب بیدار نشده است و به رحمت ایزدی پیوست.

وی با بیان اینکه این دانشجو، یکی از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده است، افزود: تیم های بررسی مشغول بررسی موضوع هستند اما قاعدتاً در اینگونه موارد، جسد به پزشکی قانونی منتقل داده خواهد شد.

انباردار با تاکید بر اینکه جزییات بیشتر این حادثه متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد، گفت: اطلاعاتی هم در خصوص تشییع و خاکسپاری متعاقباً اطلاع خواهیم داد.

در همین راستا محمدحسین انباردار پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد.

انا لله و انا الیه راجعون

در گذشت مرحوم «علی مشهوری» دانشجوی رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر اثر ایست قلبی، موجب تاثر و تالم جامعه دانشگاهی گردید.

اینجانب ضمن ابراز همدردی فراوان و عرض تسلیت به خانواده این دانشجوی عزیز، دوستان و همکلاسی های این مرحوم، برایشان از درگاه ایزد منان صبر و برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی مسالت دارم.

پایان خبر دانش نامه

فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز بر اثر ایست قلبی / جزییات بیشتر اعلام خواهد شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز بر اثر ایست قلبی / جزییات بیشتر اعلام خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوت دانشجوی دندانپزشکی شیراز بر اثر ایست قلبی / جزییات بیشتر اعلام خواهد شد"، کلیک کنید.