فروش المنت میله ای 12 ولت

المنت‌های حرارتی بسته به ساختار و کاربردی که دارند، به چند دسته تقسیم می‌شوند که می‌توان گفت یکی از پرکاربردترین آن‌ها است. این المنت‌ها در صنعت کاربرد فراوانی داشته و ساختار آن متشکل از میله‌هایی با روکشی از جنس آلومینیوم، مس و استیل است. در داخل این لوله‌ها سیم نیکروم قرار می‌گیرد که با عایقی از جنس خاک اکسید پوشانده می‌شود. این عایق مانع از اتصال جریان بین سیم‌های داخلی و لوله‌های خارجی المنت می‌شود. قسمت انتهایی میله‌ای توسط دستگیره و پیچ عایق شده است تا به راحتی بتوان المنت را با دست حمل کرد.

نحوه عملکرد المنت میله‌ای

المنت حرارتی میله ای، گرما را از طریق تماس مستقیم با مایع، جامد یا گاز منتقل می‌کند. این المنت‌ها نسبت به انواع دیگر المنت‌های حرارتی، مصرف انرژی پایین‌تری داشته و به دلیل اندازه جمع و جوری که دارند به راحتی قابل نصب هستند. یکی دیگر از مزایای این المنت‌ها این است که بسیار شکل‌پذیر هستند و می‌توان آن‌ها را به فرم دلخواه درآورد. نحوه تولید گرما در این المنت‌ها به این صورت است که با اتصال به برق، انرژی الکتریکی در سیم نیکروم به دلیل مقاومت الکتریکی بالا، ذخیره می‌شود. 

فروش المنت میله ای 12 ولت

قیمت المنت میله ای

قیمت المنت‌میله ای با توجه به نوع المنت و ضخامت و قطر آن تعیین می شود. المنت‌میله‌ای انواع مختلفی دارند و برای موارد مختلف به کار می روند. قیمت المنت‌میله ای به معیارهای مختلفی بستگی دارد. حهت استعلام قیمت دقیق المنت‌میله ای به همراه نوع کاربرد و خصوصیات هر کدام می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

اجزای المنت میله ای

المنت میله​ ای با قطر و اشکال مختلف تولید می​شوند و قابلیت پشتیبانی از جریان​های مختلف را دارد. اجزایی که در المنت میله‌​ای به کار رفته است شامل موارد زیر می​باشد:

 • ترمینال سرسیم: این ترمینال به صورت نسوز با قابلیت تحمل ولتاژ​های مختلف تولید می​شود. مهم​ترین مشخصه آن تعداد پین​ است. به صورت دو پین و 4 پین دیده می​شود. ترمینال سر سیم در دو سر المنت میله‌​ای قرار می​گیرد.
 • فنر سیم کروم نیکل: سیم کروم نیکل به صورت فنری پیچیده شده داخل لوله المنت قرار می​گیرد. این سیم با عایق حاک اکسید منیزیم پوشیده شده است. دو قسمت انتهایی فنر به کمک پیچ به المنت بسته شده است. هر چه فنر حجم کمتری داشته باشد، حرارت بیشتری تولید می​شود.
 • سیلیکون نسوز: دو سر انتهایی فنر به سیلیکون نسوز متصل است تا از بروز هر گونه حادثه احتمالی مانند جرقه جلوگیری کند.
 • میله: فنر و سیلیکون نسوز داخل میله المنت قرار می​گیرد. روکش میله از جنس استیل، مس، فولاد و اینکونل است و به عنوان محافظ عمل می​کند. هر یک از این متریال​ها قابلیت تحمل دمای مختلف دارد که از این قرار است:
 • مس: 150 درجه سانتی​گراد
 • فولاد: 400 درجه سانتی​گراد
 • استیل: 400 تا 650 درجه سانتی​گراد
 • اینکونل: 800 درجه سانتی​گراد

کاربرد المنت میله‌ای

المنت میله‌​ای با توجه به میزان دمایی که قادر به تحمل آن است، در صنایع مختلف به کار می‌​رود. در مواردی که روکش المنت مس و استیل ۳۰۴ است حداکثر دمای قابل تحمل ۱۵۰ تا ۴۰۰ درجه است که در موارد بسیاری کاربرد دارد. از جمله می‌توان به لوازم خانگی مانند: لباسشویی، فرگاز، مایکروویو، کتری برقی و اتو اشاره نمود. ما در جدول زیر اطلاعات دقیق این المنت‌​ها را قرار داده‌​ایم.

نوع روکش میله المنت

دمای قابل تحمل

کاربرد در محیط های:

مس

150

آب

فولاد

400

روغن غلیظ

استیل 304

400

آب، روغن، مواد بهداشتی

استیل 316

400

مواد ضد اسید و خورنده

استیل 321

650

دمای بالا در کوره های ذوب

اینکونا

800

مواد صنعتی بسیار حساس

مزایای المنت میله‌ای  

دقت در دمای تنظم شده از مهم‌ترین مزایای المنت میله ای است. کنترل پیشرفته‌ی دما، انتقال موثر گرما، چگالی دمای 120 وات بر اینچ، دقت بالا، طول عمر بالا، انعطاف پذیری بالا، اندازه ی مناسب و امکان سفارشی سازی از ویژگی های مهم المنت های میله ای می باشد.
درجه حرارت آنها امکان این را دارد تا 750 درجه سا نتیگراد (1.382 درجه فار نهایت) برسد.

این نوع المنت‌ها تقریبا قابلیت تطبیق دلخواه برای هر برنامه ای را دارند(برای موارد ضد انفجاری یا کاربرد‌های معمولی و با توجه به نیاز به نصب عمودی یا افقی). برای المنت میله ای طیف وسیعی از قطر های موجود با مقاومت های گوناگون وجود دارد.هر چه بار سطحی المنت کمتر باشد طول عمر آن بیشتر است پس در انتخاب المنت های میله ای بایستی تا جایی که امکان دارد از بار سطحی کمتر استفاده کرد.

از مزایای دیگر المنت میله ای زمان عملکرد کوتاه تر، مصرف بهینه انرژی با توجه به عملکرد، بی نیازی از انتقال جریان همرفتی، ایمنی بالا، هزینه پایین المنت ها با توجه به عمر طولانی و راندمان بالای آنها، نصب و حذف و یا جایگزینی آسان المنت های میله ای، بالا بودن سرعت تبادل گرمایی، انتقال گرمایی طولانی تر نسبت به تابش گرما، قدرت بالا در مقایسه با اندازه کوچک المنت است . هم چنین المنت های میله ای از جنس مواد الکتریکی ویژه ای ساخته شده اند که با این طراحی بار برق دوام بالایی پیدا می کند.

المنت های میله ای دارای ابعا مختلفی هستند و از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مقاومت در حرارت های بالا
 • قابلیت کنترل حرفه ای
 • دارای چپالی دمای 120 وات
 • دقت بالا
 • عمر بالا
 • انعطاف پذیری
 • قابلیت سفارشی سازی
 • انتقال گرما

انواع المنت میله‌ای 

المنت‌‌میله ای دارای انواع مختلفی است و به لحاظ شکل، ولتاژ، کاربرد و نحوه مصرف دارای تفاوت های خاصی است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم. از جمله انواع المنت‌میله ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فروش المنت میله ای 12 ولت

المنت میله‌ای پرده دار  

المنت‌میله ای پره دار یکی از انواع المنت است که تحت عنوان فین دار خوانده می شود و در موارد بسیاری کاربرد دارد. جهت خرید و سفارش می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید.المنت فین دار (المنت‌میله ای پرده دار) از جمله المنت هایی است که در حرارت ها ی بالا مقاومت بالایی دارند.

این نوع المنت برای مواردی که برای تغییرات شیمیایی نیاز به حرارت است مناسب می باشد. چرا که به سبب داشتن فین یا همان پره سرعت انتقال حرارت تسریع خواهد شد. از جمله موارد مصرف المنت فین دار می توان به خشک کردن، حرارت دهی و آبکاری و انیلنگ اشاره نمود.

المنت میله‌ای 12 وات

المنت‌میله ای 12 وات از جمله المنت هایی است که برای مصارف با حرارت کم استفاده می شود. جهت سفارش و خرید آنها می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

المنت میله‌ای 100 وات

المنت‌میله ای 100 وات دارای توان مصرفی کمی است و برای مواردی چون آزمایشگاه و غیره استفاده می شود. جهت خرید و تهیه آن می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

المنت میله‌ای 500 وات

المنت‌میله ای 500 وات از جمله المنت هایی است که برای مواردی چون تامین گرمای دستگاه جوجه کشی مناسب است. وات و نوع المنت بر اساس ابعاد و ظرفیت دستگاه مشخص می شود اما برای دستگاه 420 تا 2000 عددی از المنت 500 وات استفاده می شود که در مجموع می تواند حرارت 38 درجه سانتی گراد را تامین کند

المنت میله‌ای 1000 وات

المنت‌میله ای 1000 وات می تواند گرمای زیادی تولید کند و برای فضاهای بزرگ قابل استفاده است عمده مصارف آن در دستگله جوجه کشی 2000 تایی است.

المنت میله‌ای ضد آب 

المنت های ضدآب معمولا برقی هستند و به وسیله برق تک فاز یا سه فاز دمای مدنظر را تامین می کنند.
این المنت ها معمولا در استخرها و آب گرمکن ها به کار می روند و هیچگونه زنگ زدگی پیدا نمی کنند. جهت خرید این المنت‌میله ای می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید.

المنت های واترپروف در اواپراتور سردخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند. آپارات دو سر المنت به بهترین شکل صورت می گیرد و نفوذ پذیری را غیر ممکن می سازد.

المنت میله‌ای استخری 

از جمله پر کاربرد ترین المنت‌میله ای است و به عنوان المنت استخری مشهور است. دارای انواع مختلفی است و با توجه به طول و توان و ارتفاع خریداری می شود. مهم ترین نکته در خصوص خرید آنها حجم آب است . حداکثر توان مصرفی آن به 2000 وات خواهد رسید.

المنت میله‌ای سیلیکون  

از جمله المنت‌میله ای است که دارای دی اکسید سلسیوم است. این ماده مانع از اکسید شدن آن می شود. رنج حرارتی المنت سیلیکون بین 1400 تا 1800 درجه است. دارای سایز و اشکال مختلفی است. برای مواردی مانند آزمایشگاه و پروژه های تحقیقاتی قابل استفاده است. جهت اطلاع از قیمت و نحوه خرید این المنت می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید. با توجه به اینکه قیمت این المنت بستگی به نوع و سایز آن دارد ممکن است با تفاوت های قیمت رو به رو شوید.

 المنت میله‌ای هیتر برقی  

المنت‌میله ای هیتر برای انتقال گرما و حرارت استفاده می شود و تابش بالایی دارد.المنت هیتر با گرمای زیاد می تواند مایعات,هوا و سطوح را گرم کند.
پوشش این المنت ها می تواند استیل,مس,برنج,تیتانیوم یا آهن باشد.
این پوشش ها مقاومت بالایی دارند و در برابر فشار و ضربات استقامت می کنند.
هیتر میله ای در بخاری برقی,سماور برقی و اتوبخار به کار می رود.

المنت میله‌ای مهره دار 

یکی از انواع المنت‌میله ای المنت مهره دار است که در صنعت استفاده فراوانی دارد. جهت استعلام قیمت و خرید این المنت ها می توانید با ما در تماس باشید.

المنت میله‌ای ضد اسید  

المنت ضد اسید به دلیل داشتن خاصیت ضد اسیدی اغلب در مصارف آبکاری به کار می رود.غلاف المنت های ضد اسید جنس های مختلفی دارند که عبارتند از:
استیل,تیتانیوم,شیشه کوارتز و شیشه پیرکس.
المنت ضد اسید دارای کلگی آب بندی شده است و هیچ گونه خطری برای مصرف کننده ندارد.
بیشتر المنت های ضداسید دارای ترموکوپل هستند و دما را کنترل می کنند.
المنت های ضد اسید انواع مختلفی دارند که عبارتند از:
المنت با غلاف سربی
المنت با غلاف تیتانیوم
المنت چندنی
المنت با روکش تفلون
المنت با غلاف استیل
المنت با غلاف فولادی
المنت با غلاف مسی

المنت میله‌ای فشنگی

از جمله المنت های میله ای است که از یک طرف بسته می شود و از طریق دیگر دو سیم به آن متصل می شود.دارای قطر و طول و وات متنوع است. جهت خرید و تهیه این المنت ها می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

المنت میله ای فنچ دار

از یک یا چند المنت تهیه شده است که بر روی یک فنچ از جنس استیل یا برنج یا فولاد ضد زنگ قرار دارد و برای موارد مختلف مانند گرم کردن آب و غیره استفاده می شود.

المنت میله ای هوا خشک  

المنت هواخشک یک المنت‌میله ای است.

المنت های پره دار برای انلینگ,آبکاری, افزایش درجه حرارت گازها و پیش گرمکن ها در خط تولید,ساخت بخاری صنعتی,فر برقی و دستگاه تهویه محیط به کار می روند.توان این المنت ها حدود ۵۰ کیلووات است. 

المنت میله ای 300 وات

المنت میله ای 300 وات در ابعاد و‌اندازه‌های مختلف تهیه و تولید شده است. همانطور که از نام آن مشخص است دارای ظاهری مانند میله است. المنت میله ای دارای کابل سرب است که کاملا نسوز و مقاوم نسبت به حرارت بالا است. لذا برخی نمونه‌ها قادر هستند تا 650 درجه حرارت را تحمل کنند. جنس المنت از مواد مختلف مانند سرامیک و یا فلز است. المنت میله ای 300 وات دارای ولتاژ ورودی برق 220 ولت است و حداکثر توان گرمایشی آن 300 می باشد. این المنت ها در مکان‌های مختلف استفاده می شود. داخل آن‌ها سیم‌های نسوز از جنس کروم و نیکل وحود دارد. این سیم‌ها دارای روکش هستند و هیچ گونه اتصال کوتاهی با بدنه نخواهند داشت. به همین دلیل از امنیت بالا برخوردار بوده و کاربر به راحتی می‌تواند با آن کار کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فروش المنت میله ای 12 ولت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی, کسب و کار ایرانی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فروش المنت میله ای 12 ولت"، کلیک کنید.