فرصت استثنایی؛ کد تخفیف 7 درصدی برای بیمه شخص ثالث اعلام شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

فرصت استثنایی؛ کد تخفیف 7 درصدی برای بیمه شخص ثالث اعلام شد - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری دانش نامه، اگر بیمه شخص ثالث ندارید یا آن را تمدید نکرده اید، عجله کنید که این موضوع اصلاً شوخی بردار نیست. رانندگی بدون این بیمه خطرناک است و هزارویک هزینه مالی و غیرمالی به شما تحمیل می کند. با وجود بیمه پشتتان گرم است و در حوادث زیر بار فشارهای فراوان نخواهید رفت. دلیل دیگری هم برای عجله کردنتان وجود دارد. واقعیت این است که خرید بیمه شخص ثالث از سامانه ازکی در این روزها با فرصتی استثنایی و تخفیفی جذاب همراه است. پس این امکان را برای خرید ارزان تر از دست ندهید.

برای خرید بیمه شخص ثالث عجله کنید

بدون بیمه شخص ثالث رانندگی نکنید. این کار هم جرم است و هم خطرناک. اگر اتفاقی بیافتد و تصادفی داشته باشید، بدون بیمه باید تمام هزینه ها را خودتان پرداخت کنید. نیاز به بیمه شخص ثالث بسیار ضروری است. یادتان باشد که اگر تصادف کنید و خسارتی مالی یا جانی به وجود بیاورید، نیاز است که تا زمان پرداخت و تسویه تمام هزینه ها در زندان بمانید. با بیمه شخص ثالث، خیالتان راحت می شود و رانندگی برایتان در مسیر دل پذیرتری پیش می رود. پس تهیه بیمه مذکور را پشت گوش نیاندازید. روش های مختلف و امکانات جذابی برای خرید بیمه به وجود آمده است. با بهره مندی از آن ها، بی دغدغه و بدون تعلل، خودرو را بیمه کنید.

خرید بیمه به صورت آنلاین را در اولویت بگذارید

برای خرید بیمه شخص ثالث، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ شرکت بیمه گری ندارید. نیازی هم نیست که با نمایندگی های مختلف شرکت های بیمه تماس بگیرید یا زمان و انرژی تان را برای تحقیق و مقایسه میان خدمات و تعرفه بیمه گران مختلف صرف کنید. با وجود امکان خرید اینترنتی به راحتی می توانید فهرستی از شرکت ها را مرور کنید و مقایسه ای میانشان ترتیب بدهید. بنا به شرایط هریک و خواسته خودتان اقدام به خرید کنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید بیمه های مختلف در نظر بگیرید، تناسب میان شرایط هر بیمه گر و خدماتی است که شما لازم دارید. اگر بنا باشد که با روش هایی دیگر بیمه بخرید، باید زمان زیادی را صرف بررسی اوضاع کنید تا مشخص شود، نرخ و قوانین هر شرکت چگونه است. مراجعه به پلتفرم های آنلاین خرید، ارزیابی وضعیت را بی نیاز از مراجعه حضوری یا حتی نیاز به تلفن کردن به شرکت ها مقدور و دل چسب می کند.

حواستان به خرید بیمه از ازکی به صورت آسان و سریع باشد

با ازکی که سامانه ای آنلاین برای استعلام شرایط و قیمت بیمه های مختلف است، به راحتی می توانید بیمه شخص ثالث را تهیه کنید. کافی است به بخش خرید بیمه شخص ثالث در پلتفرم مذکور سری بزنید تا با واردکردن اطلاعات خودرو، فهرست کاملی از بیمه گران را مشاهده کنید. از میانشان دست به انتخاب بزنید و با خرید اینترنتی آن ها در همان سامانه ازکی، سریع و بی دغدغه صاحب بیمه نامه شوید.

مزایای خرید از ازکی فراوان اند

خرید بیمه شخص ثالث آنلاین راهی برای بهره مندی از مزایای فوق العاده و متنوع است. مثلاً زمانی که بیمه را به طور سنتی تهیه می کنید، خبری از تخفیف های رنگارنگ نیست. اگر هم باشد، تخفیف ها به طور گسترده برای تمام مشتریان یک شرکت بیمه لحاظ نمی شوند. اما ازکی به تمام کاربران خود تخفیف هایی در زمینه خرید انواع بیمه ارایه می کند.

با کدهای تخفیفی که در بازه های زمانی مختلف و پرشمار در اختیار کاربران قرار داده می شود، هزینه خرید بیمه از شرکت های مختلف کاهش پیدا می کند. در حال حاضر هم فرصتی ناب و جذاب برای خرید بیمه شخص ثالث از ازکی فراهم شده که امکان استفاده از یک کد تخفیف را هم مقدور می کند. ویژگی های کد مذکور به شرح زیر است:

برای استفاده از این کد باید در زمان رسیدن به مرحله پرداخت هزینه آنلاین در ازکی، آن را در کادر مخصوص به تخفیفات وارد کنید. با درج کد تخفیف 7 درصدی، بخشی از هزینه به طور خودکار کسر می شود و در ادامه فرایند آنلاین خرید، هزینه را می پردازید.

درگاه های پرداخت هزینه بیمه در خرید آنلاین امن و معتبرند. در عرض چند ثانیه هم فرایند پرداخت را سروسامان می دهند. دیگر مانند گذشته ها، نیازی به ایستادن در صفوف بانک و دریافت قبض و نوبت برای واریز پول به حساب شرکت ها نیست. پرداخت نقدی هم که دیگر خیلی وقت است که حالت منسوخ پیدا کرده است. پس با ازکی و تخفیف های خوشایندش، در مسیری ساده و بی دغدغه بیمه بخرید و راحت تر رانندگی کنید.

تخفیف بگیرید و تجربه خریدتان را شیرین کنید

روش های تازه برای خرید و مدیریت خدمات موردنیاز به سرعت بخشیدن به امور کمک می کنند. آسایش و رفاهی که خرید آنلاین بیمه در اختیارتان می گذارد، آن قدر زیاد است که احتمالاً بعد از یک بار تجربه اش، دیگر سراغ روش های خرید نخواهید رفت. با ازکی می توانید بیمه شخص ثالث یا هر نوع دیگری از بیمه را به راحتی و در عرض چند دقیقه خریداری کنید. این روش تهیه بیمه با امتیازات جذابی مانند امکان بهره مندی از کدهای تخفیف هم همراه است. از فرصت کنونی خرید بیمه شخص ثالث با کدهای 7 درصدی ازکی هم بهره ببرید تا خریدتان مقرون به صرفه تر و خوشایندتر شود.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری دانش نامه در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

فرصت استثنایی؛ کد تخفیف 7 درصدی برای بیمه شخص ثالث اعلام شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرصت استثنایی؛ کد تخفیف 7 درصدی برای بیمه شخص ثالث اعلام شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرصت استثنایی؛ کد تخفیف 7 درصدی برای بیمه شخص ثالث اعلام شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.