غیبت مدافع سپاهان در دیدار با ملوان

غیبت مدافع سپاهان در دیدار با ملوان

آفتاب نیوز :

تیم های فوتبال سپاهان و ملوان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فردا پنج شنبه 27 اردیبهشت رو در روی هم قرار می گیرند. سپاهانی ها امیدوارند تا با حضور هواداران خود بتوانند این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند.

میلاد زکی پور مدافع تیم سپاهان که در جریان دیدار با استقلال خوزستان از ناحیه بینی با مصدومیت مواجه شده بود، چند روز پیش بینی خود را تحت عمل جراحی قرار دارد و در بازی با مس رفسنجان در هفته بیست و هفتم هم غایب بود.

این بازیکن هنوز به شرایط عادی نرسیده و در تمرینات روز های اخیر تیمش حضور نداشته است و به این ترتیب در بازی با ملوان غایب است. پزشکان سپاهان در تلاش هستند تا زکی پور را آماده 3 بازی باقی مانده تا پایان فصل کنند.

غیبت مدافع سپاهان در دیدار با ملوان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "غیبت مدافع سپاهان در دیدار با ملوان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "غیبت مدافع سپاهان در دیدار با ملوان"، کلیک کنید.