عکس | درخواست استقلالی ها؛ داور بازی را عوض کنید!

به گزارش خبرگزاری دانش نامه؛ تیم فوتبال استقلال در حالی امشب در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن است که انتخاب داور کوپال ناظمی و امیرمحمد داودزاده به ترتیب به عنوان داور کمک داور این دیدار باعث شده تا هواداران استقلال اعتراضاتی را نسبت به انتخاب این داور مطرح کنند.

به گزارش فرهیختگان، با این وجود نکته قابل توجه براساس اسنادی که از سازمان لیگ به بیرون درز پیدا کرده است گویا مسیولان استقلال هم در این زمینه ساکت ننشسته و طی روزهای قبل اقداماتی را برای تغییر ناظمیو کمک داور این دیدار با یک داور دیگر انجام داده اند.
بر این اساس سمیعی سرپرست جدید استقلال در نامه ای از سازمان لیگ درخواست کرده است تا ناظمی یا حتی المقدور داودزاده به دلیل اشتباهاتی که در دیدار رفت با سپاهان در اصفهان مرتکب شدند تغییر کرده و داور دیگری جایگزین این افراد شوند.
البته هرچند به نظر نمی رسد تیم داوری این دیدار تغییر کند اما برخی انتخاب های شایبه دار از سوی کمیته داوران در مقطع زمانی پایانی فصل موجب شده است تا ابهاماتی به وجود بیاید.

عکس | درخواست استقلالی ها؛ داور بازی را عوض کنید!

258 258

عکس | درخواست استقلالی ها؛ داور بازی را عوض کنید!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | درخواست استقلالی ها؛ داور بازی را عوض کنید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | درخواست استقلالی ها؛ داور بازی را عوض کنید!"، کلیک کنید.