عملکرد کاراته کاران خراسان رضوی در مسابقات آسیایی درخشان بود

عملکرد کاراته کاران خراسان رضوی در مسابقات آسیایی درخشان بود

دانش نامه/خراسان رضوی هادی امیری گفت: تیم منتخب کاراته خراسان رضوی که به نمایندگی از فدراسیون کشورمان به مسابقات آسیای مرکزی اعزام شده بود، خوش درخشید.

هادی امیری در گفت وگو با دانش نامه، در خصوص عملکرد تیم خراسان رضوی در مسابقات قهرمانی آسیای مرکزی که به میزبانی ازبکستان برگزار شد، اظهار کرد: این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان، در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در دو بخش انفرادی و تیمی در ازبکستان برگزار شد و تیم خراسان رضوی خوشبختانه در این مسابقات درخشید.

رییس هیات کاراته خراسان رضوی افزود: خراسانی ها با 25 بازیکن در این رقابت ها شرکت کردند و به 13 مدال دست یافتند.  مسابقات در سطح خیلی خوبی برگزار شد.

وی به نتایج انفرادی اشاره و اظهار کرد: در بخش آقایان، حسین اسلامی و کیوان بابان به مدال طلا دست یافتند. امیرعباس بیگ محمدلو به مدال نقره و امیرعلی تیموری و امیر اسلامی هم مدال برنز را بدست آوردند. همچنین مدال طلا کومیته تیمی بزرگسالان نیز توسط کیوان بابان، امیر اسلامی، مهدی شهگل، هادی کیانی، محمد امیری، سجاد مهربان و امیرعباس بیگ محمدلو بدست آمد.

امیری به نتایج انفرادی بخش بانوان اشاره و تصریح کرد: فاطمه عروجی و یگانه رضایی به مدال نقره دست یافتند. حنانه باغبان، فاطمه نخعی، حنانه باغبان و فاطمه نخعی نیز به مدال برنز رسیدند. مدال طلا کاتا تیمی بزرگسالان نیز توسط حنانه باغبان، فاطمه نخعی، ریحانه پیرزاد و نگین زهانی کسب شد.

وی با بیان این که هادی امیری، یوسف گواه، میثم بابایی، جواد صیامی و حمیدرضا برفر اعضای کادر فنی تیم اعزامی به ازبکستان را تشکیل می دادند، افزود: آزمون کسب ارتقا مربیگری آسیا در دو بخش کاتا و کومیته به میزبانی سمرقند از بکستان برگزار شد و در این آزمون هادی امیری ریاست هیات کاراته در بخش کومیته و حمید رضا برفر در بخش کاتا موفق به کسب درجه مربیگری شدند. همچنین محمد زمانی، محمد واحدی فرد و فرزاد فیروزه ای هم  موفق به کسب درجه داوری آسیا شدند.

پایان خبر دانش نامه

عملکرد کاراته کاران خراسان رضوی در مسابقات آسیایی درخشان بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملکرد کاراته کاران خراسان رضوی در مسابقات آسیایی درخشان بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملکرد کاراته کاران خراسان رضوی در مسابقات آسیایی درخشان بود"، کلیک کنید.