عربستان: حمله به مراکز دیپلماتیک به هر بهانه ای مردود است

عربستان سعودی اعلام کرد «حمله به مراکز دیپلماتیک که نقض معاهدات بین المللی و اصل مصونیت دیپلماتیک است را به هربهانه ای و تحت هر توجیهی مردود می داند».

به گزارش دانش نامه، وزارت امور خارجه عربستان، در بیانیه ای حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق پایتخت سوریه را محکوم کرد.

این وزارت خانه اعلام کرد: «ریاض حمله به مراکز دیپلماتیک که نقض معاهدات بین المللی و اصل مصونیت دیپلماتیک است را به هربهانه ای و تحت هر توجیهی مردود می داند.»

بر اساس این گزارش، حمله تروریستی روز گذشته رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه با محکومیت کشورهای مختلفی مواجه شده و این کشورها حمله به مراکز دیپلماتیک را نقض قوانین و مقررات بین المللی عنوان کرده اند.

پایان خبر دانش نامه

عربستان: حمله به مراکز دیپلماتیک به هر بهانه ای مردود است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عربستان: حمله به مراکز دیپلماتیک به هر بهانه ای مردود است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عربستان: حمله به مراکز دیپلماتیک به هر بهانه ای مردود است"، کلیک کنید.