عربستان تداوم جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد

عربستان تداوم جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد

در پی کشف گورهای جمعی در بیمارستان های غزه، وزارت خارجه عربستان تداوم بدون بازدارندگی جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد.

به گزارش دانش نامه، این وزارتخانه همزمان با ادامه حملات رژیم صهیونیستی به غزه و کشف گورهای جمعی در بیمارستان های این باریکه با صدور بیانیه ای جنایت های رژیم صهیونیستی را محکوم کرد که آخرین آن کشف گورهای جمعی در مجتمع پزشکی ناصر در شهر خان یونس در جنوب غزه است.

اداره دفاع مدنی در غزه اعلام کرد شمار اجساد پیدا شده در گور جمعی بیمارستان ناصر در شهر خان یونس به 283 تن رسیده است که ارتش رژیم صهیونیستی پس از ارتکاب جنایت های بسیار از آن عقب نشینی کرد.

وزارت خارجه عربستان در بیانیه خود اعلام کرد ناکامی جامعه جهانی در فعال سازی مکانیسم های پاسخگویی در قبال نقض قوانین بین المللی توسط رژیم اشغالگر، منجر به نقض بیشتر و تشدید فجایع و ویرانی های انسانی خواهد شد.

به نوشته روزنامه رای الیوم، عربستان بار دیگر از جامعه بین الملل خواست مسیولیت خود را برای توقف حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان غزه بر عهده بگیرد و این رژیم را برای قتل عام هایی که مرتکب شده است، مجازات کند.

رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر جنگی ویرانگر را علیه غزه به راه انداخته است که طبق آمار فلسطین و سازمان ملل متحد، حدود 112 هزار شهید و مجروح که بیشتر آنها کودک و زن هستند و نیز قحطی و ویرانی عظیم بر جای گذاشته است.

پایان خبر دانش نامه

عربستان تداوم جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عربستان تداوم جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عربستان تداوم جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد"، کلیک کنید.