صعود 4 آزادکار ایران به نیمه نهایی قهرمانی آسیا/ خواری به گروه بازنده ها رفت

صعود 4 آزادکار ایران به نیمه نهایی قهرمانی آسیا/ خواری به گروه بازنده ها رفت

نمایندگان وزن های 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم ایران راهی مرحله نیمه نهایی کشتی آزاد قهرمانی آسیا شدند و ابراهیم خواری در وزن 57 کیلوگرم نیز به گروه بازنده ها رفت.

به گزارش دانش نامه، در ادامه رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا 2024 در بیشکک قرقیزستان در وزن 57 کیلوگرم، ابراهیم خواری در دور نخست به مصاف یودیت دارنده مدال طلای جوانان آسیا 2023 از هند رفت و در پایان با نتیجه 10 بر 8 شکست خورد و با توجه به راهیابی کشتی گیر هندی به فینال، خواری راهی گروه بازنده ها شد تا برای کسب مدال برنز به میدان برود. خواری در گروه بازنده ها ابتدا به مصاف عثمان بکوف از قرقیزستان می رود و در صورت برتری راهی دیدار رده بندی خواهد شد تا به مصاف حریف خود از کره شمالی برود.

در وزن 65 کیلوگرم، رحمان عموزاد، دارنده مدال طلای جهان و 2 طلای آسیا، در دور نخست مقابل ژولدوشبیکوف دارنده مدال های طلای امیدهای جهان 2019 و طلای بزرگسالان آسیا 2020 از قرقیزستان در یک مبارزه سخت با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. وی در دومین مبارزه مقابل سیون یو هو از کره جنوبی با نتیجه قاطع 7 بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن 70 کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی دارنده 2 مدال نقره جهان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل عثمان اف دارنده مدال برنز جهان 2021 از قرقیزستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه 9 بر 4 به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن 79 کیلوگرم، محمد نخودی دارنده 2 مدال نقره و یک برنز جهان، پس از استراحت در دور نخست، به مصاف سیف الدین اف، کشتی گیر روسی الاصل از بحرین که چندی پیش به مدال طلای جام یاشاردوغو رسید، رفت و در پایان به سختی با نتیجه 5 بر 4 به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. نخودی برای رسیدن به فینال باید از سد ماگومت اولویف از تاجیکستان برود.

در وزن 97 کیلوگرم که 11 نفر شرکت کرده اند، محمدحسین محمدیان دارنده مدال برنز جهان 2014 و 2 طلای آسیا، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل اولزیسایخان از مغولستان در همان 3 دقیقه نخست با امتیاز 10 بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

پایان خبر دانش نامه

صعود 4 آزادکار ایران به نیمه نهایی قهرمانی آسیا/ خواری به گروه بازنده ها رفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود 4 آزادکار ایران به نیمه نهایی قهرمانی آسیا/ خواری به گروه بازنده ها رفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود 4 آزادکار ایران به نیمه نهایی قهرمانی آسیا/ خواری به گروه بازنده ها رفت"، کلیک کنید.