شناسایی 93 هزار معلم نمونه با ارزیابی های چندگانه

سخنگوی آموزش و پرورش خبر داد؛

شناسایی 93 هزار معلم نمونه با ارزیابی های چندگانه

سخنگوی آموزش و پرورش گفت: بسیاری از معلمان از کاندیدا شدن معذورند و توازن معلمی، آن ها را محدود می کند به همین دلیل 93 هزار معلم نمونه با ارزیابی های چندگانه معلم، دانش آموز و اولیا شناسایی شدند.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، علی فرهادی، سخنگوی آموزش و پرورش در نشست خبری اظهار کرد: قریب به 16 میلیون و 500 دانش آموز و اولیا در کشور داریم و بخش اعظمی از جامعه متاثر از نظام تعلیم و تربیت است و این امر وظیفه خبرنگاران است.

سخنگوی آموزش و پرورش با بیان اینکه ریشه سربلندی ایران عزیزمان در تربیت و ریشه تربیت را می توانیم در معلمان جستجو کنیم، ضمن تبریک هفته معلم و گرامی داشت مرتضی مطهری، تصریح کرد: مرتضی مطهری معلم انقلاب بود و در سایه روشنگری بینش و قدرت معلمی و مفاهیم انقلاب در اختیار جوانان قرار گرفت و از آموزه های ایشان هنوز بهره مند می شویم.

وی معلمی را مسیولیت سنگینی دانست، ابراز کرد: این شغل را با سایر مشاغل نمی توان مقایسه کرد، معلمی عشق است، شغل نیست.

فرهادی ادامه داد: آموزش و پرورش 980 هزار نفر پرسنل کنونی دارد که در نظام رتبه بندی شرکت کردند و در بخش آموزش فعال هستند و کانون و اجتماع معلمان است.

سخنگوی آموزش و پرورش ابراز کرد: اعتماد عمومی به معلمان و مدرسه سرمایه گرانی است که باید سعی در حفظ آن کنیم و در گرو این سرمایه امنیت برای کشورمان بیافرینم.

وی افزود: انتخاب معلم نمومنه یک حرکت  نمادین است.این اتفاق یک قدر مطلق دقیق نیست، بلکه نسبی است و توانمندی هایی آن ها را شناسایی می کنیم.

سخنگوی آموزش و پرورش گفت: نحوه شناسایی معلم اینگونه نیست که خود را کاندیدا کنند بلکه از طریق نظرخواهی از سایر معلمان، دانش آموزان و اولیا طرح نویی راه اندازی شد، زیرا بسیاری از معلمان از این کار معذورند و توازن معلمی، آن ها را محدود می کند؛ اما امسال این شناسایی به شکلی رقم خورد و ما به ارزیابی های چندگانه معلم، دانش آموز و اولیا 93 هزار معلم در سطح مدرسه به عنوان نمونه انتخاب می شود.

ادامه دارد…

شناسایی 93 هزار معلم نمونه با ارزیابی های چندگانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شناسایی 93 هزار معلم نمونه با ارزیابی های چندگانه" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شناسایی 93 هزار معلم نمونه با ارزیابی های چندگانه"، کلیک کنید.