سرپرست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس منصوب شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

سرپرست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس منصوب شد - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دانش نامه، هومن هدایتی که طی سال‌های گذشته در امور حقوقی باشگاه حضور مداوم داشته است و در پرونده‌های مختلف فوتبالی و قضایی وکالت باشگاه را برعهده گرفت، طی حکمی از سوی رضا درویش به عنوان سرپرست معاونت حقوقی باشگاه منصوب شد.

در این حکم از سرپرست معاونت حقوقی باشگاه خواسته شد با توجه به تجربه و تخصص در امور حقوقی و آشنایی ‌کامل با موضوعات حقوقی باشگاه و فوتبال، با استفاده از ظرفیت‌های حقوقی، قضایی و باشگاه در جهت حفظ هرچه بیشتر منافع و حقوق باشگاه پرسپولیس تلاش شود.
رضا درویش، همچنین از تلاش‌ها و اقدامات احسان حیدری شهباز، معاون پیشین حقوقی باشگاه، در مدت همکاری تشکر و قدردانی نمود.

سرپرست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس منصوب شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس منصوب شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس منصوب شد – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.