سرمربی سابق تیم ملی به تیم امید نفت آبادان پیوست – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانش نامه، با اعلام علی بهداروندان، مدیر آکادمی باشگاه صنعت نفت آبادان، «عباس هاشم پور» به عنوان سرمربی جدید تیم زیر 23 سال صنعت نفت آبادان برگزیده شد.

او در سال 1370 زمانی که 15 سال داشت به عضویت باشگاه صنعت نفت آبادان درآمد و به مدت 12 سال در این تیم بازی کرد.

هاشم پور به عنوان بازیکن، تجربه سه دوره حضور در جام های جهانی فوتبال ساحلی 2006، 2007و 2008 را در کارنامه دارد.

وی سابقه کاپیتانی تیم ملی فوتبال ساحلی و 8 سال مربیگری تیم ملی را در کارنامه خود دارد و به عنوان مربی افتخار کسب مقام های قهرمانی آسیا، قهرمانی جام بین قاره ای در سال های (2013، 2018) و سومی جام جهان را به دست آورده است.

هاشم پور به عنوان سرمربی، قهرمانی جام بین قاره ای فوتبال ساحلی 2019 در کشور امارات متحده عربی را کسب کرده است.

وی مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا و دارای مدرک مربیگری سطح یک آسیا است.

پیش از او «امید شریفی نسب» سرمربی تیم فوتبال امید صنعت نفت بود که ابتدای امسال با نظر «فراز کمالوند» به جمع مربیان تیم بزرگسالان صنعت نفت پیوست.

سرمربی سابق تیم ملی به تیم امید نفت آبادان پیوست – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی سابق تیم ملی به تیم امید نفت آبادان پیوست – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی سابق تیم ملی به تیم امید نفت آبادان پیوست – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.