سرمایه گذاری 150 همتی در حوزه صنایع معدنی و صنعت خراسان رضوی

سرمایه گذاری 150 همتی در حوزه صنایع معدنی و صنعت خراسان رضوی

دانش نامه/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: از شهریور 1400 تا پایان 1402 در حوزه صنایع معدنی و صنعت استان 150 همت سرمایه گذاری اتفاق افتاده است.

یعقوب علی نظری 2 اردیبهشت در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های اقتصادی استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، ضمن بیان این که صنایع معدنی یکی از ظرفیت های جدی خراسان رضوی به شمار می رود، اظهار کرد: از شهریور 1400 تا پایان 1402 در حوزه صنایع معدنی و صنعت استان 150 همت سرمایه گذاری اتفاق افتاده که طبیعتاً در رشد تولید و اشتغال استان تاثیرگذار بوده است.

استاندار خراسان رضوی گفت: تعداد 1342 فقره پروانه بهره برداری جدید در دو سال ونیم گذشته صادر شده که بخشی ایجادی و بخشی توسعه ای بوده است.

وی خاطرنشان کرد: نتیجه تلاش دستگاه ها در سال 1403 از نظر جریان اقتصادی باید انسجام، تلاش بیشتر و خروجی بهتر باشد.

نظری بیان کرد: بر اساس گزارش های رسیده از وزارت صمت، به ظرفیت شهرک های صنعتی استان در دو سال ونیم گذشته 26 و نیم درصد اضافه شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به شعار “جهش تولید با مشارکت مردم”، سیاست ما در بخش های مختلف این است که زمینه را برای بخش خصوصی فراهم کنیم.

پایان خبر دانش نامه

سرمایه گذاری 150 همتی در حوزه صنایع معدنی و صنعت خراسان رضوی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمایه گذاری 150 همتی در حوزه صنایع معدنی و صنعت خراسان رضوی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمایه گذاری 150 همتی در حوزه صنایع معدنی و صنعت خراسان رضوی"، کلیک کنید.