سرلشکر سلامی: صهیونیست ها در آتشی که خودشان افروخته اند خواهند سوخت

سرلشکر سلامی: صهیونیست ها در آتشی که خودشان افروخته اند خواهند سوخت

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه صهیونیست ها در آتشی که خودشان افروخته اند خواهند سوخت، گفت: مردم غزه چه زیبا از آزمون الهی خارج می شوند، نباید نگران نبود؛ خداوند اذن غلبه کفار را بر مومنان نمی دهد و نصرت حق جاری می شود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه؛  سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه در دومین جشنواره قرآنی نور سپاه اظهارکرد: سردار زاهدی یک شخصیت قرآنی کامل بود، سردار زاهدی همیشه و همه جا یک قرآن کوچک داشت و با آن خلوت می کرد و اهل ذکر بود.

وی افزود: سپاه اَشدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ است ولی با مومنان مهربان است. پاسداران حافظان حدود الهی هستند حتی زمانی که با دشمنان در ستیز هستند رعایت حدود الهی را می کنند. شنیع بودن عمل دشمنان باعث نمی شود پاسداران از حدود الهی خارج شوند؛ سپاه پاسدار و حافظ قرآن است.  

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه صهیونیست ها در آتشی که خودشان افروخته اند خواهند سوخت، بیان کرد: مردم غزه چه زیبا از آزمون الهی خارج می شوند، نباید نگران نبود؛ خداوند اذن غلبه کفار را بر مومنان نمی دهد و نصرت حق جاری می شود. صهیونیست ها در زمین توطیه شوم می کنند ولی مکر آنها جز به اهل آن به کس دیگری نمی رسد.

در حال بروزرسانی…

سرلشکر سلامی: صهیونیست ها در آتشی که خودشان افروخته اند خواهند سوخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرلشکر سلامی: صهیونیست ها در آتشی که خودشان افروخته اند خواهند سوخت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرلشکر سلامی: صهیونیست ها در آتشی که خودشان افروخته اند خواهند سوخت"، کلیک کنید.