سرقت ۳۰۰ میلیونی از دختر و پسر فراری – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

سرقت ۳۰۰ میلیونی از دختر و پسر فراری - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دانش نامه، سردار علی ولیپور گودرزی گفت: اواخر امسال، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، پسر ۲۱ ساله‌ام به همراه دختر ۱۹ ساله غریبه‌ای از خانه فرار کرده است؛ او قبل از اینکه دست به این اقدام بزند از تمام فامیل پول قرض گرفته و موتورسیکلت خود را به صورت قولنامه‌ای به چند نفر فروخته و ۳۰۰ میلیون پول همراهش دارد.

وی با بیان اینکه خانواده دختر گمشده نیز شکایت خود را نیز ثبت کردند، افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان) تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، پسر جوان ابتدا پول‌های خود را به دلار تبدیل و به همراه دختر ۱۹ ساله راهی کاشان شدند اما از آنجا دیگر ردپایی از خود برجا نگذاشته‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر و پسر گمشده از کاشان با اتوبوس به جزیره قشم رفته و در آنجا با یک قاچاقچی خطرناک جهت مهاجرت غیرقانونی ارتباط گرفته‌اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه دختر و پسر گمشده در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی شد، تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری پسر جوان شدند که در ادامه نیز دختر جوان پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان مبنی بر فرار از خانه به قصد ازدواج و مهاجرت اعتراف کرد و گفت: ما به قشم آمدیم تا برای همیشه به صورت غیرقانونی ایران را ترک کنیم اما در این میان یک فرد غریبه پول‌های ما را در اینجا سرقت کرد که در شهر غریب سرگردان شدیم.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم جهت تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس قرار گرفت.

سرقت ۳۰۰ میلیونی از دختر و پسر فراری – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرقت ۳۰۰ میلیونی از دختر و پسر فراری – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرقت ۳۰۰ میلیونی از دختر و پسر فراری – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.